3500X için 200 TL soğutucu önerisi

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

AMD Ryzen 3500X almayı düşünüyorum ama işlemcinin kendi fanı yeterli bir soğutma sağlayamıyormuş. Bu nedenle yeni fan almak istiyorum. İşlemci TDP değeri 65W, acaba bütçeme uygun bir fan önerebilir misiniz?

Sen bunu yazdıktan sonra 25 dk lık bu ürünün testini izledim, stok fanlı yük altındayken 64 olan Ryzen 5 1600 AF mi neydi sanırım unuttum. Bunu taktığında 58'e düşüyor, hani alınır mı? Gerisi sana kalmış dostum. İzledim senin için.

Sen bunu yazdiktan sonra 25 dk lik bu urunun testini izledim, stok fanli yuk altindayken 64 olan Ryzen 5 1600 AF mi neydi sanirim unuttum. Bunu taktiginda 58'e dusuyor, hani alınır mı gerisi sana kalmis dostum. İzledim senin için.
CPB açıkken böyle bir şeyin imkanı yok gib, yanında gönderilen Wrait Stealth çöpüyle 6C/12T işlemci diyelim ki 64 derecede kaldı, üstüne o soğutucu takılınca sadece 6 derece değişmesi oldukça saçma olur.

Mantığıma yatmadı yani.

CPB açıkken böyle bir şeyin imkanı yok, yanında gönderilen wrait Stealth çöpüyle 6C/12T işlemci diyelim ki 64 derecede kaldı, üstüne o soğutucu takılınca sadece 6 derece değişmesi oldukça saçma olur.

Mantığıma yatmadı yani.

Link bırakayım istersen izle? :D

Geri
Yukarı