350TL 1TB HDD Önerisi

AhmetAKSOY32

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, şu anda kullanmakta olduğum sistemdeki HDD sabit diskimin bozulması nedeniyle yeni bir 1TB HDD almayı planlıyorum. Fiyat olarak maks. 350TL verebilirim. Günümüz şartlarında hangi HDD markasını tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz?

Bunun 2 TB versiyonunu kullanıyorum oldukça başarılı:

Veya WD Blue 1 TB tercih edilebilir ama ben bunu öneririm.

1 TB HDD için 350TL yüksek bir bütçe o para ile üstüne 120 GB SSD bile alabilirsin.
Şu ürün bence alınabilir arayıp stok sorabilirsin. TR garantili bir ürün alacam dersen n11 Hepsiburada gibi sitelerde 260 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor.

1 TB HDD için 350TL yüksek bir bütçe o para ile üstüne 120 GB SSD bile alabilirsin.
Şu ürün bence alınabilir arayıp stok sorabilirsin. TR garantili bir ürün alacam dersen n11 Hepsiburada gibi sitelerde 260 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor.
Teknoloji Pazar’ı diye bir yer var, herşey gayet uygun orda baktığım kadarıyla birazcık orayı araştır bir bak derim.

Kardeşim bütçeni 30 TL daha artırıp bu harddiski almanı tavsiye ederim. Okuma-yazma hızları 200 mb/s civarlarında. Üstelik 7200 RPM hızında çalışıyor.

Arkadaşlar P300 1TB modelini salı günü satın aldım ve bugün elime ulaştı. Yardımlarınız için teşekkürler, konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı