350TL Kasa Tavsiyesi

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
* AMD Ryzen 5 2600 65W İşlemci
* GIGABYTE B450M GAMING 3200MHz O.C. Anakart
* GSKILL Ripjaws 2x8GB 3000Mhz RAM
* SAPPHIRE RX570 PULSE 8GB 256Bit Ekran kartı
* Cooler Master Masterwatt 80PLUS 600W PSU
Bu şekilde bir sistem topladım. Bunu ısınmadan kullanabileceğim bir kasa var mı? Çok şatafata gerek yok, hava alsın, ısınmasın yeter. Oluyorsa ışık da olur yani kabulüm.
Not: Kasası olan ve memnun olan arkadaşlar varsa onların tavsiyelerini bekliyorum internette güzel diye gördüğünüz kasaları yazmayın lütfen.
Not: 350TL bütçeyi çok aşamam.

Dark N5 iyidir diye tahmin ediyorum. Bir tanıdığıma sistem toplarken tercih ettik, her ne kadar daha sonra kontrol etmesem de her hangi bir şikayetle geri donmediler. Bu çok detaycı olamdıklarından da olabilir tabi ki. Gerçi kasayı bir çok sistemde fiyatı makul olduğu için tavsiye ettim, ürün üzerine yorumlara bakılabilir.

Dark N5 iyidir diye tahmin ediyorum. Bir tanıdığıma sistem toplarken tercih ettik, her ne kadar daha sonra kontrol etmesem de her hangi bir şikayetle geri donmediler. Bu çok detaycı olamdıklarından da olabilir tabi ki. Gerçi kasayı bir çok sistemde fiyatı makul olduğu için tavsiye ettim, ürün üzerine yorumlara bakılabilir.
Tavsiye ederim güzel bir kasa, tek kelime ile mükemmel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı