350TL'ye Xbox One S kol almak

Brave7

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC için Xbox One S kol almayı düşünüyorum ancak fiyatlar bayağı yüksek çoğu sitede 699 TL civarı. En ucuza Apple'ın sitesinde bulabildim 499 TL'ye ancak kargolama süresi 1 ay. Sizce bu fiyata alınır mı? 1 ay beklemeyi göze alabilirim belki. Sahibinden de kutusuz, sıfır satan bazı mağazalar var. Onunda fiyatı 350TL. Bu fiyatta olmasının nedeni nedir? Daha önce alanınız var mı bu şekilde kutusuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben burası ile konuştum kutudan çıkan yeni nesil kollar orjinal bakabilirsiniz dediler
sanırım bunlar için ek bir aparata gerek yok direkt bağlayabiliyorsun PC ye

Ben burası ile konuştum kutudan çıkan yeni nesil kollar orjinal bakabilirsiniz dediler
sanırım bunlar için ek bir aparata gerek yok direkt bağlayabiliyorsun PC ye
Eğer dedikleri gibi orjinalse alınabilir. Bir xbox koluna 500-600 tl para vermek istemiyorum. Mağazasına uğrayıp bi göz atarım

Ben yaklaşık 1.5-2 sene önce 300 TL'ye almıştım dolar düşükken. 500-600 TL gibi fiyatları haketmiyor bence bu kol. Zaten zamanla tuşlarda yumuşamalar oluyor sert kullanırsan. Alırsan PC'de kullanmak için Micro USB kablosu lazım bir de. Mediamarkttan 20 TL'ye almıştım.

Ben trendyoldan almıstım 1.5 sene önce masaüstü bilgisayarımda tp link bluetooth adaptörü ile kullanıyorum gayet kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı