36 bin TL sistem önerisi

Bütçe
36000
Hocam, fiyatlara bakmak lazım bu konuda, ek olarak 87tl fiyat farkı var demiştiniz 2TB'da, siteye girip baktığımda 400tl civarı bir fark var, sadece söylemek istedim, aradaki fark 1TB daha kazanmak için değer

Siteye baktım 5800X ve X3D arasında 500tl fark var, X3D almak daha mantıklı

Anakart A520M-A Kalabilir bu arada, arada çok bir fark yokmuş gördüğüm kadarıyla,ayrıca 4 ram slotu olması ileride artırmak isterseniz avantajlı olur

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamünaleyküm. 1-2 gün sonra 36-37k sistem toplayacağım. Sadece soru sormak istedim kazık yemek istemiyorum çok anlamıyorum dün bir sistem topladım fiyati 30k civari bir şey ama size sormak istedim sizce değer mi? Topladığım sistem:

Eki Görüntüle 1588488

Arkadaşlar bu arada sıvı soğutucuyu Liquid 240M almayi düşünüyorum yani ASUS değiştiriceğim ve bir de SSD'yi Kingston ile değiştireceğim hem daha ucuz hem daha kaliteli olarak düşündüm.
Hayırlı olsun. Klavyeyi kaça buldunuz bilmiyorum ama geçenlerde ikinci el uygulamalarından o klavyenin sıfırını oldukça makul fiyata satan bir arkadaş vardı. Maliyeti düşürmek adına bakabilirsiniz.

Düzeltme asus rog strix deluxe satıyormuş😁

Hocam, fiyatlara bakmak lazım bu konuda, ek olarak 87TL fiyat farkı var demiştiniz 2TB'da, siteye girip baktığımda 400TL civarı bir fark var, sadece söylemek istedim, aradaki fark 1TB daha kazanmak için değer.

Siteye baktım 5800X ve X3D arasında 500TL fark var, X3D almak daha mantıklı.

Anakart A520M-A kalabilir bu arada, arada çok bir fark yokmuş gördüğüm kadarıyla, ayrıca 4 RAM slotu olması ileride artırmak isterseniz avantajlı olur.

Hocam R7 5800x3D en ucuzu 7K civar diyor 5800X için 6K diyorlalr.

Hayırlı olsun. Klavyeyi kaça buldunuz bilmiyorum ama geçenlerde ikinci el uygulamalarından o klavyenin sıfırını oldukça makul fiyata satan bir arkadaş vardı. Maliyeti düşürmek adına bakabilirsiniz.

Düzeltme ASUS ROG STRIX Deluxe satıyormuş😁

Hocam Deluxe daha pahali diye biliyorum benim klavyenin 1K daha fazlası bilek desteği oldugu için.

gaming gen'den alacaksanız arada 500tl fark ediyor, internette 1500tl fark var yaklaşık
hocam biz sadece topladık biz istanbuldan alıcağız farklı bir şehirden abimin arkadaşından sadece baktım ama size son halini atmak istiyorum sizin dediğiniz gibi yaptımve bu şekilde almayı planlıyorum :
ez.PNG

Hocam Deluxe daha pahali diye biliyorum benim klavyenin 1K daha fazlası bilek desteği oldugu için.

hocam biz sadece topladık biz istanbuldan alıcağız farklı bir şehirden abimin arkadaşından sadece baktım ama size son halini atmak istiyorum sizin dediğiniz gibi yaptımve bu şekilde almayı planlıyorum : Eki Görüntüle 1588549
Ben geçenlerde pazarlık yapmıştım 2.2k ya veriyor😁 faturası garantisi vs her şeyi varmış. 200 küsür satışı var hep 5 yıldız. Sorunsuz satıcı yani ama yinede size kalmış😊

Ek olarak, geçenlerde bende sizin gibi sistem topladım. Ama keşke hazır sistem alsaymışım. Fiyatları daha uygun oluyor. Tercih sizin😊

Geri
Yukarı