36 bin TL'lik Notebook önerisi

Rami 1*16 olması sıkıntı biraz tam performans almak için 16 GB bir tane daha eklemek lazım 2. Slota ve 3080 li msı bu fiyata düşmesi beni korkuttu acıkcası bir sıkıntısımı var acaba diye çünkü başka satıcılarda 47 bin lira civarı fiyatı bu kadar ucuk bir fiyat farkı olması şaşırttı

1 tane daha 16 RAM alınır ileride o sıkıntı değil bence daha iyi ancak indirimden yana sıkıntınız olmasın. HB ve Amazon gibi yerlerde ara ara böyle büyük indirimler oluyor. Tekramarket büyük laptop satıcılarından birisidir.

40K'ya kadar alabileceğin bana kalırsa en F/P laptop. Max-P 3070 ve MUX mevcut. 35-36K'lık 3070'li MSI veya ASUS'lara kıyasla tek eksiği ekranın FHD 144 Hz olması olabilir. Ancak aradaki fiyat farkına değip değmeyeceği size kalmış. Kasası, soğutması, yazılım desteği üst seviye olan bir üründür.

Soru sor kısmında satıcı 85 watt değeri olduğunu belirtmiş. Siz emin misiniz Max-P olduğuna?

Bunu alacağım galiba kafama yattı sonradan 16 GB RAM eklemesi de yaparım teşekkür ederim tavsiyeniz için
40K'ya kadar alabileceğin bana kalırsa en F/P laptop. Max-P 3070 ve MUX mevcut. 35-36K'lık 3070'li MSI veya ASUS'lara kıyasla tek eksiği ekranın FHD 144 Hz olması olabilir. Ancak aradaki fiyat farkına değip değmeyeceği size kalmış. Kasası, soğutması, yazılım desteği üst seviye olan bir üründür.

HP almayı düşünmüyorum ya şu anki kullandığım cihazda HP ama birkaç sıkıntı yaşadım ve kullanıcı hatası dediler 2 defa hard disk yandı fanı bozuldu hepsine kullanıcı hatası dediler ve y ne bir yere düşürme ne de üstüne bir sıvı dökülme olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı