3600 TL i5 6500 Sistem

Curio

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni bir PC almayı düşünüyorum. Oyun ağırlıklı kullanacağım. Genelde CS; GO, H1Z1 kotk tarzı online oyun ve günümüz güncel single player oyunlarını oynuyorum. Bu oyunları kaldırabilecek bir sistem toplamayı düşündüm.
Forumlardan ve etraftan edindiğim bilgiler sonucunda bir PC topladım. Daha önce sistem toplamadığım için kendime pek güvenemedim açıkcası. Sistem fotoğrafını yüklüyorum. Bilgi sahibi arkadaşların öneri ve yorumlarını bekliyorum. Teşekkür ederim iyi forumlar :)

sistem1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni bir PC almayı düşünüyorum. Oyun ağırlıklı kullanacağım. Genelde CS; GO, H1Z1 kotk tarzı online oyun ve günümüz güncel single player oyunlarını oynuyorum. Bu oyunları kaldırabilecek bir sistem toplamayı düşündüm.
Forumlardan ve etraftan edindiğim bilgiler sonucunda bir PC topladım. Daha önce sistem toplamadığım için kendime pek güvenemedim açıkcası. Sistem fotoğrafını yüklüyorum. Bilgi sahibi arkadaşların öneri ve yorumlarını bekliyorum. Teşekkür ederim iyi forumlar :)

Eki Görüntüle 178964
Bu saat den sonra 380 almak biraz komik olur gibime geliyor hele ki rx 480-470 bir kaç güne satışa çıkacakken.Ayrıca ssd almamışsınız bence önemli bir eksilik bu sisteme yazık edersiniz 400 tl lik bir anakart alıp ssd ekleyebilirsiniz benim fikrimce bir düşünmenizi öneririm.

Anakart abartılı olmuş. B150M Bazooka yeter. Ya da H170 Gaming M3. Artan parayla SSD almanı öneririm.
Katılıyorum

O ramler aşırı pahalı corsair 2×8 ram 300 lira onlardan al daha mantıklı olur.

Kardeşim sen bu sistemi sinerji.gen.tr den toplasan çok daha ucuza mal olur onuda söylemek istiyorum.

Çok konuştum ama bi sistem önerim var rx 480 olmadığı için gtx 970 koydum onu rx 480 ile değiştirirsin. Teknobiyotik.com dan topladım sinerjide işlemci yoktu

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-08-08-15-39-14.png
    Screenshot_2016-08-08-15-39-14.png
    75 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba arkadaşlar,
Uyarı aldığım için verdiğiniz cevapları yanıtlayamadım.
Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için.
Ben fikrimi değiştirdim.İlk topladığım bilgisayardan vazgeçtim önerileriniz ışığında.
Bütçemi de biraz daha artırdım.

Technopat Skylake i5-6600K Z170 Gaming 16GB DDR4 USB 3.1 Oyuncu Bilgisayarı

Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum.
Ekran kartı yerine de Msi'nin rx 480 özel soğutmalı ekran kartını düşünüyorum. Teknobiyotikte görünüyor fakat stokta yok diyor ürün için.
Sizce verdiğim paraya değecek bir bilgisayar mıdır? Anladığım bildiğim kadarıyla güçlü bir sistem

Teşekkürler iyi forumlar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı