360AVM adlı site güvenilir mi?

Dolandırıcı bir site olsa bolca adını duyardık gibime geliyor. N11 mağaza yorumları olumlu, 2019'da da eksisozluk'te "sanal gerçeklik gözlükleri satan firma" diye not düşülmüş. Adamların açık adresi falan da belli pek sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum sahte bir site değil en azından.
Ben yinede riske atmak istemedim.

Bende sipariş verdim Aradım yurtdışından getiriyorlar aralık sonu 3.haftası gibi eliniz de olur dediler mağaza İstanbul bakırköy de karusel avm ye yakın n11 hepsi burada gibi siteler de varlar genel de yurtdışı odaklı çalışıyorlar güvenilir yani eğer ki almaya niyetiniz varsa acele etmeniz de fayda var.

Arkadaşlar, bobovr f2 fan ürününün fiyatına baktım. 2200 liraya satılıyordu 360avm sitesinde. Telefon ile aradım açmadılar, mail ile ne zaman kargoya verileceğini sordum cevap vermediler önce. Daha sonra cep telefonundan aradılar ve mail ile de geç olarak cevap verdiler. Ancak kargonun 45 gün süreceğini yazmışlar. Bu çok aşırı bir süre. Fiyat da aşırı derece yüksek. Çünkü aynı ürünü amazon.com'dan sipariş ettim ve normal teslimat bir ay ve hızlı teslimat (+300 lira) iki hafta ve fiyatları da 1500 ve 1800 lira. Dolayısıyla yurt dışından sipariş etmeniz daha hesaplı ve hızlı. Bu siteden almamız için mantıklı hiç bir sebep kalmıyor. Bilginiz olsun.

Geri
Yukarı