3647 TL Intel i5 6402P RX 480 Monitör Dahil Sisteme Yorum

richierich

Hectopat
Daha fazla  
sistem taslak.jpg

Görseldeki bileşenlere ek olarak MSI RX 480 ekran kartı eklenecektir. Bu bileşenin fiyatı 1093 TL'dir. Totalde 3647 TL tutmaktadır. Klavye mouse ekstradır. Sistem hakkında görüşleriniz nelerdir? Önerilerinizi, iyileştirmelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Dolar yüksek olduğundan dolayı bu tip yüksek fiyatlı bir sistem alırken beklemekten yanayım. Tüm parçalarda artış var. Sisteme gelirsek 2 adet ssd eklemişsin ? Bir yanlışlık var sanırım. Ve corsair'in bir ürünü olacaktı onu tercih etmeni öneririm. Okuma/Yazma hızı daha iyiydi.

Haklisiniz suan icin acele etmiyorum. Ekran kartinin custom sogutuculu modellerini de beklemeyi dusunuyorum.

Ssd yanlis olmus farkinda degilim bir adet olucakti. Tesekkurler, bahsettiginiz urunu arastiracagim.

Ayrica monitoru de degistirecegim, ayni fiyat bandinda kalarak daha yuksek verimlilikte tavsiyeler bekliyorum. Ekran boyutundan biraz taviz verebiliriz bu durumda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı