37 oyunlu Epic Games hesabı kaç TL eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Far Cry 6 ve RDR2 değerli oyunlar. RDR2 90TL Far Cry 6 da 140 TL olsa 230. Hesap satın alma riskini de katarsak 170 ideal.

Fakat bu değeri kimse Epic hesabına değerini vermez Max 90TL ediyor ben hele hiç Epic kullanmam 30TL veririm :)
Denedin mi? Evet o hesapta yok fakat verilen fiyatlara bile kızmışsın adam 50TL vermiş 50TL o hesap için çok bile amacın kargaşa çıkartmak gibi gözüküyor.
Vakit geçirmek istiyor :)

Denedin mi? Evet o hesapta yok fakat verilen fiyatlara bile kızmışsın adam 50TL vermiş 50TL o hesap için çok bile amacın kargaşa çıkartmak gibi gözüküyor.

Amacım kargaşa değil iki tane pahalı oyun daha ekledim ve bu sefer fiyatlara baktım ve pek iç açıcı değil. Bu hesap Steam olsaydı çok daha fazlasını söylerlerdi ben bu oyunları biriktirmek için uzun süre uğraştım ama fayda yok neyse daha fazla tartışmaya gerek yok.
Fakat bu değeri kimse Epic hesabına değerini vermez Max 90TL ediyor ben hele hiç Epic kullanmam 30TL veririm :)

Vakit geçirmek istiyor :)

Vakit geçirmek istesem oyun oynarım ders çalışırım.

Amacım kargaşa değil iki tane pahalı oyun daha ekledim ve bu sefer fiyatlara baktım ve pek iç açıcı değil. Bu hesap Steam olsaydı çok daha fazlasını söylerlerdi ben bu oyunları biriktirmek için uzun süre uğraştım ama fayda yok neyse daha fazla tartışmaya gerek yok.

Dostum sakinleş burada kavga etmenin bir manası yok sadece git bir ilan koy düşündüğün fiyata açıklamaya pazarlık vardır yaz adamlar kendi fiyatlarını da yazsın bir araştır düşün Facebook sayfalarına da ilan koyabilirsin.

Vakit geçirmek istesem oyun oynarım ders çalışırım.
Çünkü steam orası yanlış tercih yapmışsın epice para harcayarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı