3700 lira sistem toplama

sistem nasıl olmuş

• iyi

Oy: 1 5,6%
  • orta

Oy: 2 11,1%
  • kötü

Oy: 15 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    18
Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Linke tıklamayı hiç denedin mi? Tıkladıktan sonra ürüne ve fiyata bakmayı hiç denedin mi ? Nedir bu milleti sabote etme anlayışı anlamıyorum. Adam doğru linki vermiş ve sizi uyarmış siz hala ısrar ediyorsunuz.
bb9c5ae88f.jpg

Üst tarafa bakarsanız 980 yazıyor ancak ürün 970.

GTX980 önermişsiniz 970 değil ayrıca GTX 900 serisinin dünya genelinde stok sorunu yok, amazon.com'a bir bakın mesela.
Link hatalı orada. Tıklayınca GTX970 olduğunu görürsün.
Evet burada yanlış bir anlamam söz konusu verdiğim linke bir cevap sandım, haklısınız.
Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Linke tıklamayı hiç denedin mi? Tıkladıktan sonra ürüne ve fiyata bakmayı hiç denedin mi ? Nedir bu milleti sabote etme anlayışı anlamıyorum. Adam doğru linki vermiş ve sizi uyarmış siz hala ısrar ediyorsunuz.
Sen bir önce üslubuna dikkat et, insanız hata yaparız ve biz hatamızı kabul ederiz ama adam gibi söylenirse.

Kasa iyi ve içindeki güç kaynağı yeterli. 1150 soket i5 işlemci yerine 2011 soket i7 4820K işlemci ve 2011 soket anakart alırsanız 200-300 TL civarında bir ek maliyete karşın performans ve yükseltmeye yönelik bir avantaj sağlayacaktır. Ekran kartı yetersiz bence. Bunun yerine GTX970 almanızı tavsiye ederim. Hatta GTX760 bile alsanız bu karttan daha iyi bir performans sunar.

SSD alma tercihinize Samsung 840 Evo'yu da eklemenizi tavsiye ediyorum. Rapid Mode ile sıradan bir kullanımda performansı oldukça artıyor. 16 GB RAM'de fazlasıyla yeterli ancak CL9 olan bir modeli varsa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı