3700X ve RX 5700 XT sistem nasıldır?

Hocam geçen ay 6500 TL'ye almayı düşündüğüm sistem şu an 8000 oldu büyük ihtimalle 1 ay sonra 10 bin olacak doların her ay 40 kuruş fix arttıgı bir ülkede hiçbirşeyi beklemek bence mantıklı değil. Çok yüksek ihtimal 3000 serisi sistemlermin 12 - 15 k aralığında toplanıcak.

5700 XT'ye hiç bulaşma öncelikle. RTX 3060 ya da 3070'i bekleyebilirsin.

Sistemi dizdim sadece nvidia bekliyorum 17 eylüle
Aynen dediğiniz gibi oluyor ben de onun için acele ediyorum sistemi toplarken bile karşıdan geri dönen parçalara 200 300 fazla vererek yeniden almak zorunda kaldım ! Parçaları doğru kombine edersen beklemeye gerek yok

Aynen öyle hocam... yani yeni nesilleri beklemenin doğru oldugunu bende biliyorum fakat bi yandan dolar durmaksızın çıkıyor her ay 1000 lira koyuyor hazır sistemlerin fiyatına bencede acele etmek mantıklı gibi...

Sistemi TUF 3070 ile taçlandırdım ancak hala bir problemim var kasa üstündeki USB'lerin 2 tanesi çalışıyor 2 tanesi çalışmıyor. Kasa ön USB'ler için kablo yeterince var ama anakart üzerinde bir giriş yok diğer USB bağlantısı boşta kaldı. Anakart bu kadar USB portu desteklemiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…