3750 TL monitör önerisi

Bütçe
Max 4000 Tl

Ultraslan54

Hectopat
Arkadaşlar esenlikler,

Sistemim;
B550M ASUS TUF Pro anakart.
R5 5600X.
Gigabyte 3070 aurus Master.
Corsair 2x8 16 GB RAM.
Corsair CX750F PSU.
Corsair 4000X kasa.

Bu kasayı sırf CoD Warzone oynamak için dizdim ve sırf onun için monitör istiyorum önümde BenQ'nun 22 inçlik 4 sene önceki monitör var. Ve 1050 Ti sistemimden geçtiğim halde bir değişiklik olmadı görüntüde. 1 aydır monitör araştırıyorum ve halen daha kararsızım bulamadım çünkü hangi monitöre yönelsem sürekli aynı dertler;

Ölü piksel.
Ghosting.
Clouding.
Işık sızması.
ELMB açınca parlaklık düşüyor vs. vs. Acayip sıkıldım ve korkudan monitör alamaz oldum.

Bütçe 3750 TL.
İstek: 2K, 27 inc, 1ms ve altı tepkime süresi, NVIDIA olduğu için G-Sync (F-Sync olup adaptive olan da olur), Curved olursa tadından yenmez. Çok istiyorum ama üstteki 5 kötü kriterden 1'i bile olacaksa varsın olsun Curved olmasın. Kısacası bana siyah ev içlerinde gölgelerde pusarak saklanan adamları net gösterecek, renkleri iyi ayırt ettirecek, taş gibi monitör lazım. Bütçe 250 TL'den sebep kaçacaksa 4000 TL'ye de çıkabilir.

Bu arada genel olarak ASUS monitörlere takılı kaldım. Bunları da bir değerlendirirseniz sevinirim.

ASUS TUF VG27AQ.
ASUS TUF VG27WQ.
ASUS TUF VG27WQ1B.

Marka takıntım yoktur. Şöyle en az 1 sene deneyimlediğiniz bir monitör varsa vallahi çok yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı