3800 TL Sistem Değerlendirme

imelihanadolu

Centipat
Herkese merhaba 3.800 liralık bir bilgisayar topladım ekran hariç kasanın özellikleri böyle sizce bu özellikler kaç yıl idare edebilir? Sürekli 7/24 kullanan bir insan değilim.

Aygıt yöneticisinde her şey güncel diyor. Yinede tam emin olamadım emin olabilmek için nasıl bir yol izlemem lazım. Program tercih etmiyorum bir kere yükledim bilgisayara format atmak zorunda kaldım. En sağlık yol hangisidir.

sistem 2.png

sistem 3.png

sistem 4.png

sistem1.png

Son düzenleme:
SSD'niz kronik sorunlu diye konular görmüştüm sosyalde.
İlk versiyonlarda vardı o sorun şimdikilerde sorun yok.
herkese merhaba 3.800 liralık bir bilgisayar topladım ekran hariç kasanın özellikleri böyle sizce bu özellikler kaç yıl idare edebilir? Sürekli 7/24 kullanan bir insan değilim.

Eki Görüntüle 558900Eki Görüntüle 558901Eki Görüntüle 558902Eki Görüntüle 558903

3800 liraya alınacak en iyi parçaları almışsınız hayırlı olsun 2 3 yıl götürür High'da.

herkese merhaba 3.800 liralık bir bilgisayar topladım ekran hariç kasanın özellikleri böyle sizce bu özellikler kaç yıl idare edebilir? Sürekli 7/24 kullanan bir insan değilim.

Aygıt yöneticisinde her şey güncel diyor. Yinede tam emin olamadım emin olabilmek için nasıl bir yol izlemem lazım. Program tercih etmiyorum bir kere yükledim bilgisayara format atmak zorunda kaldım. En sağlık yol hangisidir.

Eki Görüntüle 558900

Eki Görüntüle 558901

Eki Görüntüle 558902

Eki Görüntüle 558903

Gerçekten guzel bir FP bilgisayar olmuş o fiyata bu parcalar iyi parçalar uyumlu darboğaz yok uzun sure kullanirsiniz bu sistemi ileride bir 8 GB RAM daha eklerseniz hem FPS artişi elde edersiniz hem de yeni nesil oyunlari daha rahat oynarsiniz aklinizda bulunsun.

Gerçekten guzel bir FP bilgisayar olmuş o fiyata bu parcalar iyi parçalar uyumlu darboğaz yok uzun sure kullanirsiniz bu sistemi ileride bir 8 GB RAM daha eklerseniz hem FPS artişi elde edersiniz hem de yeni nesil oyunlari daha rahat oynarsiniz aklinizda bulunsun.

Şu anda 2 tane RAM takılı 8X8.kasada 3. giriş yok gibi ya da vardır ben bilmiyorum. Pek bildiğim konular değil kasa içi.3. giriş var mıdır yok mudur onu nasıl öğreneceğim? Bir de aygıt yöneticisinde her şeye güncel diyor yalnız ben emin olamadım. Daha net bir site var mıdır? Programlar hariç onlar yüzünden bir kere format atmak zorunda kaldım.

Şu anda 2 tane RAM takılı 8X8.kasada 3. giriş yok gibi ya da vardır ben bilmiyorum. Pek bildiğim konular değil kasa içi.3. giriş var mıdır yok mudur onu nasıl öğreneceğim? Bir de aygıt yöneticisinde her şeye güncel diyor yalnız ben emin olamadım. Daha net bir site var mıdır? Programlar hariç onlar yüzünden bir kere format atmak zorunda kaldım.
Kusura bakmayin yanliş okumuşum ben 8gb ram takili sandim 16gb ise hiç sorun yok güle güle kullanin.

Bir de aygıt yöneticisinde her şeye güncel diyor yalnız ben emin olamadım. Daha net bir site var mıdır? Programlar hariç onlar yüzünden bir kere format atmak zorunda kaldım.

Windows genelde eski Driver'ları kurar ve guncel olarak gosterir siz kendiniz en son sürum Driver'leri kurabilirsiniz en onemli Driver ekran karti Driver'i onu kendiniz en son surume guncelleyin orijinal sitesinden digerlerini Windows kurduysa guncellemenize gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı