3800X 2070 Super sisteme 650W PSU yeterli mi?

Orasını bilmiyorum. Sinerji ile iletişime geçip sormanız daha iyi.

Güç kaynağını Silent Storm Zero ile karıştırdım. WPM Gold Zero giriş seviyesinde tercih edilebilecek bir guç kaynağı. Onun yerine işlemciyi R7 3700X yapıp güç kaynağını Corsair TX-750M yapmanızı öneririm.

Orasını bilmiyorum. Sinerji ile iletişime geçip sormanız daha iyi.

Güç kaynağını Silent Storm Zero ile karıştırdım. WPM Gold Zero giriş seviyesinde tercih edilebilecek bir guç kaynağı. Onun yerine işlemciyi R7 3700X yapıp güç kaynağını Corsair TX-750M yapmanızı öneririm.

Daha sonrasında iyi güç kaynağı alabilirim beni 6-7 ay idare edebilir mi?
Ama 3800X'i sonrasında alamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası R7 3700X ile R7 3800X arasında aman aman bir performans farkı yok. İşlemciyi değiştirdiğinde farkı hissedeceğini düşünmüyorum.

Tabiki sonradan uğraşırım dersen bir sıkıntı olmaz olsa bile garantisi var zaten. İdare eder mi evet eder.

Açıkcası R7 3700X ile R7 3800X arasında aman aman bir performans farkı yok. İşlemciyi değiştirdiğinde farkı hissedeceğini düşünmüyorum.

Tabii ki sonradan uğraşırım dersen bir sıkıntı olmaz olsa bile garantisi var zaten. İdare eder mi evet eder.

Teşekkürler bilgilendirdiğin için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı