39 TL oyun tavsiyesi

Para eklersem Doom ya da Dark Souls 3 almayı planlıyorum. Belki bir delilik yapıp 3-5 oyun alabilirim. Bonderlands 2’yi de listeme ekledim.

Dark Souls ve Borderlands her oyuncuya hitap eden oyunlar değildir. Dark Souls bir baş yapıttır ama oyuncuyu bunaltabilir. Borderlands'e gelince hikaye işleyişi, looter FPS olusu ve zengin içerikleri inanılmaz tatmin edicidir handikapı ise pastel renk ga mıdır (tercih edilmeme sebebidir)

Yanıtınız için teşekkür ederim. Videosunu izledim. Fena durmuyor. Aksiyon sahneleri falan hoş. Listeme ekledim.

Dövüş oyunlarıyla pek aram yok. Yine de yanıtınız içim teşekkürler.
Hocam şimdiye kadar çıkmış tüm Halo oyunlarını kapsıyor ilk iki oyun biraz sıkabilir lakin güzel oyun serisidir.

Yanıtınız için teşekkürler. İki oyunu da listeme ekledim. Özellikle metal Gear Solid ground zereos çok hoşuma gitti.

Yanıtınız için teşekkürler. Gamepad var. Para ekleyebilirsem alabilirim.

Ground Zeroes 1.5 saat sürüyor oynaması ama sinematikleri efsane genelde 2'si beraber satın alıyorsun zaten ground Zeroes'a 4 5 lira falan vermiş oluyorsun. Phantom Pain oynamaktayım şu an efsane gitmekte :D.

Kartta 39 TL var. FPS olabilir veya grafikleri güzel hikayeli oyun olabilir. Aklımda biraz daha katıp Doom Eternal almak var. Belirttiğim kriterlere uygun başka oyun önerilerinize de açığım. Bu bütçede başka tür oyun tavsiyeleriniz varsa oynanış videolarına falan göz atabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Hitman 2 ve Witcher 3 tabii oynamadıysanız eğer türden bağımsız ama 39TL ile alınabilecek güzel alternatifler.
Kartta 39 TL var. FPS olabilir veya grafikleri güzel hikayeli oyun olabilir. Aklımda biraz daha katıp Doom Eternal almak var. Belirttiğim kriterlere uygun başka oyun önerilerinize de açığım. Bu bütçede başka tür oyun tavsiyeleriniz varsa oynanış videolarına falan göz atabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Gears 5, Rise of Tomb Raider Witcher 3 alıcağım gibi duruyor ben önericeğim oyunlar hepsi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı