3900 TL oyun bilgisayarı toplama

Öneri de bir yardım şekli değil mi? "Acemiyim" demişsin, 5 sayfanın sonunda hala hiçbir aşama katedilmemiş, aksine sana yardım eden insanlara -kendin öyle olmana rağmen- türlü yakıştırmalarda bulunmuşsun.

Samimi bulup öneri yapan çıkacaktır.
Yok kimseye yakıştırma yapmadım, yapdıysam da kusura bakmasınlar. Ama karşı taraftan hiç anlayış da görmeyince, bi İntel yazdık küfür etmiş muamelesi gördük. Senin karırın ama ben önermem demek çok mu zor ki. İlle de AMD diye üstelemenin ne anlamı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD işlemciler adına çok büyük bir çıkış yaptı.Sana Intel diyenler bu ryzeni görmemişir sanırım.Ekran kartını ister AMD ister Nvidia seç ona kimse fazla bir şey demez çünkü yakın rakipler lakin işlemci konusunda geleceği düşünen ve fiyat performans ürünü olan çoklu çekirdekte inteli ezip geçen Ryzen (AMD) serisini insanlar sana yardımcı olmak için öneriyor.Yoksa kimsenin bir çıkarı yok..

Biz neden AMD üzerinde üstelediğimizi biliyoruz; sebeplerimiz var, dayanaklarımız var. Sen neden üsteliyorsun? "Enişten önerdi." Unutmuşum (y)
Peki eniştemi 20 yıldır tanıyorum, ya sizi. Yani tanımadıklarıma hemen güvenipte ilk öneride gidip 5-6 bin liraya sistem alır mıyım? İlk öneride tekrar yazayım da..

AMD işlemciler adına çok büyük bir çıkış yaptı.Sana Intel diyenler bu ryzeni görmemişir sanırım.Ekran kartını ister AMD ister Nvidia seç ona kimse fazla bir şey demez çünkü yakın rakipler lakin işlemci konusunda geleceği düşünen ve fiyat performans ürünü olan çoklu çekirdekte inteli ezip geçen Ryzen (AMD) serisini insanlar sana yardımcı olmak için öneriyor.Yoksa kimsenin bir çıkarı yok..
Teşekkür ederim, açıklamalı cevabınız ve anlayışınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı