3D MAX İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

ibrahim taylan

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu 3D Max için ekran kartı olarak açtım ama mesajımı okuyunca sanırım daha anlaşılır olacağıma inandım. İnşallah sizlerin de zamanı olup okuma fırsatı bulursunuz.
Öncelikle mesleğim fotoğrafcılık ve retouch kullandıgım makinalar sadece Mac G5, iMac ve MacBook Pro. Bugune kadar PC'ye çok ihtiyaç duymamıştım ki bir anda PC olması için çaba göstereyim derken hayatıma ekran kartı problemi girdi. Yok bit, yok GPU, yok Cuda Core'si ne işe yarar inanın bilmiyorum. Forumunuzu da aslında Youtube'dan bulma şansım oldu. Sizlerden ricam, birkaç ekran kartı var kafamda bunları paylaşıp değerli yorumlarınızı almak. .
  • GOLD20TH-GTX980-P-4GD5
  • GTX980TI-6GD5
  • ASUS MATRIX-GTX980-P-4GB D5 HDMI DVI 3DP

Belki sizlerin de eklemek istedikleri olur, severek bakabilirim. PhotoShop Retouch ve 3D'ye hangisi daha uygun olur, sizlerden yardım alırsam sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Render olayı ile uğraşacak isen quadro serisi gibi iş istasyonları için üretilen kartlara bakmanı tavsiye ederim. 3dmax zorlu bir program özel bir yazılım normal ekran kartları nasıl performans verir bilmiyorum. 980 yapamaz demiyorum ama quadro gibi parasının hakkını verir mi orasını bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı