3D modelleme ve grafik tasarım için MacBook önerisi

Monster00s

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar.
Ben grafik tasarım öğrencisiyim ve 3D modelleme, dijital çizim tarzı birçok şeyle uğraşıyorum. Oyun yapımına da sarkacağım ve size danışmak istedim.
Bu yapmak istediklerim için MacBook Air 2020 i3 (8 GB RAM, 256 GB SSD) nasıldır?
Bende şu an Monster Abra A5 v16.4 var. (i5 9300H, GTX1650, 2x8 GB RAM, 256 GB SSD)
MacBook veya Matebook'lar ile takaslamak istiyorum.
Çünkü oyun laptopunun hem şarjı dayanmıyor hem de ekran kalitesi, renk gerçeklikleri vs önemli benim için, çizim işleriyle uğraştığım için.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Hangi Mac'i önerirsiniz? Bütçem maksimum 2020 Air'e yeter. M1'li olanlar falan aşar.

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 MacBook Air'ler zaten M1 SoC'li. Eğer i5 8. nesil işlemciye sahip Air'den bahsediyorsanız o cihaz 2018 kasa. Ve kesinlikle tavsiye etmem.

Bahsettiğiniz model Intel 10. nesil ile güncellenmiş modeller. Şimdi hatırladım Early 2020 olarak geçiyor.

Fusion 360 gibi programlar vs. yeterli olur ancak bu saatten sonra Intel bir MacBook'a yatırım yapmanızı tavsiye etmem.
Apple açık şekilde Intel'i geri dönmemek üzere bırakıyor.

Bahsettiğiniz model Intel 10. nesil ile güncellenmiş modeller. Şimdi hatırladım early 2020 olarak geçiyor.

Fusion 360 gibi programlar vs. yeterli olur ancak bu saatten sonra Intel bir MacBook'a yatırım yapmanızı tavsiye etmem.
Apple açık şekilde Intel'i geri dönmemek üzere bırakıyor.

O zaman benim PC daha mı iyi?

Geri
Yukarı