3D'nin TYT denemesinde 87 net geldi

Kanka parantezi nerede :)

Kanka 12'yim.

Senin netler nasıl reis eylül'deki konuma yazmıştın gene sen.

Bu arada 11'im biyoloji hariç sağlam.
12 için de harika dostum. Bence öyle yani. Artmayacak şey değil. Benim netler fena değil, tam artışa geçicek. Son dönemler 80-90 arasi stabilizasyonu sağladım, Bilgi Sarmal Türkiye genelinde patates ettim. Netler açıklanmadı ama istişare ederek Fen'den 6,25 net yaptığımı anladım. Çöp yani şuan mentalim. Sonea sinirlendim evde bi de 3D gireyim dedim. Onda da mal gibi 70 yaptım. Hedefim ilk 3K Hacettepe Bilgisayar. Olur mu olur, ama artışa geçecek derken azalışa geçiyor. Ne olacak bilmiyorum. 11 sağlam Allah'tan. 2024'e kadar keşke 95-105 arasına çeksem. Bakacağız bakalım.

12 için de harika dostum. Bence öyle yani. Artmayacak şey değil. Benim netler fena değil, tam artışa geçecek. Son dönemler 80-90 arasi stabilizasyonu sağladım, Bilgi Sarmal Türkiye genelinde patates ettim. Netler açıklanmadı ama istişare ederek fen'den 6,25 net yaptığımı anladım. Çöp yani şu an mentalim. Sonea sinirlendim evde bir de 3D gireyim dedim. Onda da mal gibi 70 yaptım. Hedefim ilk 3K Hacettepe bilgisayar. Olur mu olur, ama artışa geçecek derken azalışa geçiyor. Ne olacak bilmiyorum. 11 sağlam Allah'tan. 2024'e kadar keşke 95-105 arasına çeksem. Bakacağız bakalım.

Kanka daha fazlasına bile çekeriz bence ya ama bundan sonrası Full konu eksiği kapatmak ve deneme çözmek olur büyük ihtimal benim fende aptal aptal hatalardan kaçtı ya. Mat sağlam 35.5 net geliyor da fen ve sosyal yüzünden 85 90 arası bir şey gelecek.

Ama şu aralar harbi boşluğa düştüğüm oluyor. Konular yetişir mi netler yükselir mi falan diye. Çok düşünmemeye de çalışıyorum. Çünkü çalışmama yansıyor.

Kanka daha fazlasına bile çekeriz bence ya ama bundan sonrası Full konu eksiği kapatmak ve deneme çözmek olur büyük ihtimal benim fende aptal aptal hatalardan kaçtı ya. Mat sağlam 35.5 net geliyor da fen ve sosyal yüzünden 85 90 arası bir şey gelecek.
Evet hocam, Türkçe iyi geliyor benim de. Matematik azalışa geçti :D
Eskiden yetişirdi, şimdi yetişmiyor. Komik yani ya. Bilmiyorum. Deneyim lazım, deneyim için de deneme lazım.

Ama şu aralar harbi boşluğa düştüğüm oluyor. Konular yetişir mi netler yükselir mi falan diye. Çok düşünmemeye de çalışıyorum. Çünkü çalışmama yansıyor.
Üniversite hedefin nereydi dostum?

Eskiden yetişirdi, şimdi yetişmiyor. Komik yani ya. Bilmiyorum. Deneyim lazım, deneyim için de deneme lazım.

Eskişehir Teknik Pilotaj reis.

Tamam reis :D

Reis benim dil bilgisi yüzünden hep net kaçıyor. Hala tam halledemedim.

Aynen reis. Fiilimsi cümlenin ögeleri filan var. Şu ses olayları ve noktalamalarda eksiğim var. İzleyeyim diye kaydetmiştim zaten pl yi. Sen de öneriyorsan izleyeyim eyvallah.

Aynen reis. Fiilimsi cümlenin ögeleri filan var. Şu ses olayları ve noktalamalarda eksiğim var. İzleyeyim diye kaydetmiştim zaten pl yi. Sen de öneriyorsan izleyeyim eyvallah.

Rüştü hocaya bir bak derim.
Dil bilgisi / konu anlatımı (KPSS-TYT-AYT): http://www.youtube.com/playlist?list=PLL4Uzg_MGO2JvcuRGAjWxf6WG9qh9g5T8
Şu anda senin netlerinde olan birisinin dil bilgisine tamamen yabancı olduğunu düşünmüyorum. Eğer dediğim gibi biriysen bu videolar kısa ve öz. Yapıştır geç.

Beyler neler yapıyorsunuz ya. Özdebir nası geçti?

Nasıl gidiyor çalışmalar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı