3X GTX Titan X ve İ7 5960X Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MustafaKemal

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar PC topluyorum, ilk toplayışım.

Bu ekran kartından 3 adet : Gigabyte Gv Ntitanxd5 12gd B Gtx Titan X GittiGidiyor'da 173704331
Bu anakarta uyar mı? : RAMPAGE V EXTREME Intel X99 Soket 2011 DDR4 3000Mhz (O.C) Anakart - Vatan Bilgisayar

Bir de bu işlemci ve RAM bu anakarta uyar mı ?

İşlemci : Core i7 5960X Soket 2011-V3 3.0GHz 20MB Önbellek İşlemci - Vatan Bilgisayar

RAM :Kingston 32GB (4x8GB) HyperX Predator DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram - Vatan Bilgisayar

Gerçekten güçlü bir sistem topluyorum benim PC berbat olduğu için elime de para geçtiği için çok abartıyorum ve araba al diyecekleriniz olursa ona da para hazır ama ehliyetsiz olmaz

Recep veya Ali abi toplayacağım sistemin tüm ürünlerini atacağım linkini koyacağım. Eğer toplayabilirseniz benim için bir rehber hazırlar mısınız ? Sadece benim için değil bu bütün Türkiye'de bir ilk olur. Neyse parçaların linkleri : ( bu arada zengin değilim iddaa'm tuttu 2 milyon lira )

X = 1 üzeri adet
Mümkün olursa toplayabilirsen sevinirim .

İşlemci değişti : İntel Core i7 4960X Soket 2011 3.6Ghz 15Mb Önbellek İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…