4.000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
4000
Ee ne olmuş? Güç olarak hâlâ yeterince güçlü. Ayrıca senin önerdiğin ekran kartı da 3. yaşına girecek ve performansı 1080 ile kıyas bile almayacak düzeyde. Sırf 6 yıllık diye gidip 2060'tan güçlü GPU yerine 1650S rakibi GPU almayı neden tercih edeyim?

1.eski nesil olduğu için fazla elektrik tüketiyor zaten performans artısı bundan.
2. yeni nesillere nazaran güncel değil.

1. Eski nesil olduğu için fazla elektrik tüketiyor zaten performans artısı bundan.
Öyle bir şey yok kral :D Fazla güç tüketen daha iyi olsaydı en iyi ekran kartı R9 295x2 falan olurdu.
2. Yeni nesillere nazaran güncel değil.
2060'ı 4000'e bul, ondan sonra konuşalım bunları.
4200 TL'ye RTX 2060 buldum bence direkt alayım siz ne diyorsunuz hem garantili faturalı.
Alınır.

Öyle bir şey yok kral :D fazla güç tüketen daha iyi olsaydı en iyi ekran kartı R9 295x2 falan olurdu.

2060'ı 4000'e bul, ondan sonra konuşalım bunları.

Alınır.

Güç olayında genel bazda bu şekilde özellikle NVIDIA da. Birkaç tane seride bu şekilde değil diye öyle bir şey yok olmuyor maalesef.

Güç olayında genel bazda bu şekilde özellikle NVIDIA'da. Birkaç tane seride bu şekilde değil diye öyle bir şey yok olmuyor maalesef.
2080 Super: 250W TDP
3070: 220W TDP

Performans olarak 3070, 2080 Super'den daha iyi. Tek bir örnekle tezini çürüttüm.

2080 Super: 250W TDP.
3070: 220W TDP.

Performans olarak 3070, 2080 Super'den daha iyi. Tek bir örnekle tezini çürüttüm.

Verdiğin örneğe bak bir de video yu izle güç tüketimlerine ve FPS'ye bak. Bir de bu YouTube yazdığında ilk sırada çıkan karşılaştırma videosu. Tek bir linkle tezin çürüdü :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı