4.000 TL'ye Gaming mouse önerisi

darkkaos91

Kilopat
Kaliteli Gaming mouse önerisi istiyorum. Maksimum 4.000 TL'yi geçmeyecek şekilde. ASUS marka önceliğimdir. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım tipin el boyutunu belirtirsen sevinirim ona göre seçelim ama Aerox 9 var SteelSeries'im güzel bir mouse ASUS diyorsan Gladius serisi var ya da Keris chkaram var bunları önerebilirim.

Kullanım tipin el boyutunu belirtirsen sevinirim ona göre seçelim ama Aerox 9 var SteelSeries'im güzel bir mouse ASUS diyorsan Gladius serisi var ya da Keris chkaram var bunları önerebilirim.

ASUS chakram X Origin muhteşem bir ürün ancak çok ağır. 123gr. Bu sıkıntı değilse alın. Bazı özellikleri hiçbir farede yok.

Normalde ıcarus RGB Gaming mouse modelini kullanıyorum onun boy ve ebatı hoşuma gidiyor çok ufak mouse sevmiyorum elimi kavraması gerekiyor. RGB ve görüntü olarak da biraz daha iyi görünürse mouse memnun olurum.

Normalde ıcarus RGB Gaming mouse modelini kullanıyorum onun boy ve ebatı hoşuma gidiyor çok ufak mouse sevmiyorum elimi kavraması gerekiyor. RGB ve görüntü olarak da biraz daha iyi görünürse mouse memnun olurum.

Aerox 9 çok güzel bir görünüşe sahip bana göre sizin hoşunuza gider mi bilmem driveri çok iyi iyi olmasının yanında biraz da sistemden yer SteelSeries GG moments özelliği bidr ses mikrofon chat ayarlama özellikleri vardı adını unuttum güzel bir drivere sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı