4.5G'ye geçtikten sonra internet sınırsız oldu

paradaisu

Hectopat
Daha fazla  
Benim telefon LG G3, hat TT ve faturasız. Biliyosunuz faturasızda paket bitince mobil veriyi açsan bile internet gelmiyor. Ama ben bu 4.5G'ye geçince paketim olmamasına rağmen internete girebiliyorum ve herhangi bir kota felanda yok. TL miktarına bakıyorum hiç değişmiyor. Bunun parasını sonradan mı alırlar yok başka bir şey miydi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone, 4.5G'ye geçtikten sonra ilk 1 ay kotayı aşsanız bile ekstra ücret alınmayacak demişti ama TT'de aynısı geçerli mi bilmiyorum.

Eksiye düşme olasılığı var. Bir sonraki bakiye yüklemenizde hesabınızdan da düşebilir. Yada hattı kapattırmak istediğinde ödenmemiş vergi borcunuz var diyip sizden ücret isteyebilirler 2010 yılında başıma geldi ozamanın parasıyla 58 lira vergi ödeyip Avea hattımı kapattırıp Turkcell'e geçiş yaptım.

Turkcell kota miktarınca 3 ay boyunca ücretsiz ilave internet verdi. Mesela 4GB'lık paketiniz varsa 8GB veriyor.

Eksiye düşme olasılığı var. Bir sonraki bakiye yüklemenizde hesabınızdan da düşebilir. Yada hattı kapattırmak istediğinde ödenmemiş vergi borcunuz var diyip sizden ücret isteyebilirler 2010 yılında başıma geldi ozamanın parasıyla 58 lira vergi ödeyip Avea hattımı kapattırıp Turkcell'e geçiş yaptım.
Bakiyeye bakıyorum her zaman sıfır gösteriyor yani bakiye eksiye düşmüyor ama TL yükledikçe düşme ihtimali olabilir.Ben bu interneti baya bi kullandım yakalaşık 10GB bu başıma bela olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı