4 ay tatilde ne yapılabilir?

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Arkadaşlar yaşadığım ülkede okullar tatil 4 ay boyunca. Ve bu zamanımı nasıl değerlendirmek için sizlerden tavsiye istiyorum. Tatilde kendimi geliştirmek için aktivite falan önerirseniz sevinirim :)

Yaşını ve sınıfını bilmemekle beraber, ihtiyacın vs. varsa tatilinin yarısında çalışıp para biriktirebilirsin.
Onun haricinde mevcut ekonomide yazın pek bir seçeneğin olmayacak, eğer ailen zenginse vs. zaten gez toz derim.

Arkadaşlar yaşadığım ülkede okullar tatil 4 ay boyunca. Ve bu zamanımı nasıl değerlendirmek için sizlerden tavsiye istiyorum. Tatilde kendimi geliştirmek için aktivite falan önerirseniz sevinirim :)

İlk 1 ay kendini yormadan dinlenebildiğin kadar dinlen daha sonrasında dinlenmeyi azaltıp yapmak istediğin şeyleri yap bence dostum.

İlk 1 ay kendini yormadan dinlenebildiğin kadar dinlen daha sonrasında dinlenmeyi azaltıp yapmak istediğin şeyleri yap bence dostum.
Hocam 4 ay mı oldu yoksa yanlış mı yazılmış?

Arkadaş Kanada'da, "yaşadığım ülkede" diye de belirtmiş. Cevap vermeden önce okuyun, lütfen.

Eyvallah hocam ben direk Türkiye prensibine göre bakıyordum.

Köyünüz Türkmenistan'da mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı