4 bin TL Kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
4000

SafderunTR

Hectopat
İyi günler. Kablosuz Gaming kulaklık arayışındayım.
Amacım oyun oynarken güzel performans versin, müzik dinlerken üzmesin, mikrofon kalitesi güzel olsun.
Bu kulaklığı hem masaüstü bilgisayarda hem Mac'te hem de IPhone'da kullanmak istiyorum.
Mikrofon kalitesinin güzel olması önemli.
Müzik kalitesi de orta üstü olsun.
FPS oyunlarındaki ses performansı önemli.
Mikrofonu çıkartılabilir olursa çok iyi olur.
Bluetooth olursa çok iyi olur.
7.1 şart değil, olmasa da olur.

Bütçem 4 bin. Ancak kesinlikle aradaki farka değer derseniz 5 bine kadar zorlayabilirim.

Aklımda bazı modeller var ancak yukarı şartlara uymuyor çoğu.
Razer Blackshark V2 PRO
Razer Barracuda X
SteelSeries Arctis 7 Plus
SteelSeries Arctis Nova 7
Corsair Void RGB wireless
Logitech G733

Şu anda benim gözüme çarpan hem fiyatıyla hem istediklerimle Barracuda X modeli gibi duruyor.
Yukarıdaki kulaklıklar ile ilgili tavsiyeleriniz neler?
Başka kulaklık tavsiyeniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacım oyun oynarken güzel performans versin, müzik dinlerken üzmesin, mikrofon kalitesi güzel olsun.
Bu kulaklığı hem masaüstü bilgisayarda hem Mac'te hem de IPhone'da kullanmak istiyorum.

Bütçem 4 bin. Ancak kesinlikle aradaki farka değer derseniz 5 bine kadar zorlayabilirim.

Razer Blackshark V2 PRO
Razer Barracuda X
Logitech G733

Şu anda benim gözüme çarpan hem fiyatıyla hem istediklerimle Barracuda X modeli gibi duruyor.
G733'den uzak dur hocam. Dolby Access uygulamasını kullanmadan sesi yok denecek kadar az.

Razer Blackshark V2 PRO
Razer Barracuda X
Logitech G733

Şiddetle Corsair'i öneririm eğer şu anki kulaklıgımı satıp üstüne ekleyebilirsem bende alacağım. Fiyatına göre en iyisi o. Sende araştır belki sana göre değildir ama sanmıyorum 16 saatlik şarj süresi var zaten her yatağa girdiğinde PC'yi kapattıgında şarja koysan yeterde artar. İhtiyac durumunda kabloluda kullanabiliyorsun ve Bluetooth desteğinede ihtiyacı yok yanında USB ile geliyor daha ne olsun fakat telefonda vs kullanıp kullanamadıgını bilmiyorum onu araştır. sana önerim Corsair.

Şiddetle Corsair'i öneririm eğer şu anki kulaklıgımı satıp üstüne ekleyebilirsem bende alacağım. Fiyatına göre en iyisi o. Sende araştır belki sana göre değildir ama sanmıyorum 16 saatlik şarj süresi var zaten her yatağa girdiğinde PC'yi kapattıgında şarja koysan yeterde artar. İhtiyac durumunda kabloluda kullanabiliyorsun ve Bluetooth desteğinede ihtiyacı yok yanında USB ile geliyor daha ne olsun fakat telefonda vs kullanıp kullanamadıgını bilmiyorum onu araştır. sana önerim Corsair.
Genel olarak ben de Corsair Void Elite Wireless ve Razer Barracuda X arasındayım.

Bluetooth ihtiyacım hem mobil cihazlarda kolay kullanım için istiyorum, hem de macbook ile dışarı çıktığımda dongle ile uğraşmak istemiyorum.
Ayrıca macbook'un üstünde USB-A girişi olmadığından dönüştürücü olmadan ev dışında kullanamam.
Bu yüzden bluetooth biraz önemli ama olmazsa olmaz değil.

Genel olarak ben de Corsair Void Elite Wireless ve Razer Barracuda X arasındayım.

Bluetooth ihtiyacım hem mobil cihazlarda kolay kullanım için istiyorum, hem de MacBook ile dışarı çıktığımda dongle ile uğraşmak istemiyorum.
Ayrıca MacBook'un üstünde USB-a girişi olmadığından dönüştürücü olmadan ev dışında kullanamam.
Bu yüzden Bluetooth biraz önemli ama olmazsa olmaz değil.

Dışarıdada kullanacaksan o zaman Razer'ı öneririm genel olarak Razer'ın ürünleri uzun ömürlü bende klavye mosue kulaklık hepsi Razer. Dediğim üzere dışarıda kullancaksan Razer'ın kulaklıgını alman daha iyi olur hem şık hem rahat. Lakin Bluetooth var mı Corsair'e göre performansı nasıldır hiç bilmiyorum onu YouTube'dan karşılaştırması varsa bakabilrsin yoksa epeyden karşılaştırmasına bak. Ona göre al eğer özellikleri birbirine yakınsa Razer alabilirsin o zaman dışarıda kullancagım diyorsun çünkü yoksa Corsair'i öneririm.

Geri
Yukarı