4 bin TL'ye kadar monitör önerisi

wruno967

Hectopat
Arkadaşlar bu 4 unun arasında kaldım. Bunlardan daha iyi dediginiz varsa önerilere acıgım. NVIDIA ekran kartı ile kullanacagım kimisi FreeSync'den acılan G-Sync normal G-Sync destekli monitorlerle aynı diyor kimisi stabil olmuyor farklar oluyor diyor. Hangisini seçmeliyim? Bu arada G24F fiyatı 3500 orada yanlış yazıyor.

Dosya Ekleri

• monit.png
    120,4 KB · Görüntüleme: 64
İlk olarak başlıkta ekran kartı yazıyor,
Eğer aradığınız şey monitör ise 2. el düşünüyor musunuz?

Satmıyorum hocam, 2. el de düşünüyorsanız ona göre önermek için söyledim.

Vallahi 2. elde baktım elemanlar sıfırlarından daha pahalıya koyuyorlar anlamadım. Tabii vardır arada normalleride 2. el aldıracak kadar fiyat farkı olmuyor o yuzden degmez diye dusunuyorum.

G-sync modüllü monitörleri bu fiyata bulmak zor. 300 farklı testten geçiyorlar. G-sync compatible olanlar ise freesync ama g-sync açabiliyor. Ciddi fark var tabii ki.

G-Sync modüllü monitörleri bu fiyata bulmak zor. 300 farklı testten geçiyorlar. G-Sync compatible olanlar ise FreeSync ama G-Sync açabiliyor. Ciddi fark var tabii ki.

G24F te compatible destegi bile bulunmuyor sitesine girip baktıgımda, ama birkac kisi o monitoru kullandıgını ve acabildigini söylemişti. Sen ne onerirsin modul olmadıktan sonra compatible destegi onemlimi G24F alınıp geçilir mi?

Compatible desteği aslında freesync üzerinden g-sync gibi çalıştırılabileceğini garantiliyor. Eğer compatible desteği bile yoksa sadece freesync varsa monitörün nvdia gpularda çalışacağının bir garantisi yok ama çalışabilir de. Monitörde g-sync açabildilerse bir sorun yok kısaca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…