4 Mb Upload ile Yayın Yapamıyorum

Onurbey1934

Hectopat
Öncelikle şunu söyleyeyim konuyu açmadan önce epey araştırdım diğer konulara vs. baktım ama herhangi bir çözüm bulamadım. TTNET'in 50 Mbps Download / 4 Mbps Upload Hipernet internet paketini kullanıyorum. Genel olarak diğer yayıncılara vs baktığımda çoğu ortalama 4 veya 5 Mbps upload ile çok rahat yayın yapabiliyor ancak ben 616P 1750 bitrate de yayın yaparken bile oyun içinde ping dalgalanmaları oluyor 192.168.1.1 xDSL değerlerinde modemime 41Mbps / 4 Mbps upload geldiğini rahatlıkla görebiliyorum internetimin tam geldiğinden eminim fakat neden pingim çıkıyor anlamış değilim diğer mobil cihazlar vs. de kapalı ki zaten genelde evde tek iken yayın yapıyorum. Bunun sorunu ne olabilir? Diğer insanlar 3 upload ile 2K bitrate bile verebilirken ben nasıl oluyorada 4 upload ile 1750 bitrate verirken dalgalanmalar yaşıyorum. Oynadığım oyunun sunucuları Türkiye'de yaklaşık 5-15 ping alıyorum yayın açtığımda anlık olarak 30'a çıkıp 15-30 arası geziyor hafif bir packet loss oluyor silahı 2 kere falan çekiyor. Bunu nasıl çözebilirim bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ayarı açtıktan sonra tekrar dener misiniz?
1579359190335.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı