40.000 TL her şey dahil sistem toplama

Erdah

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 40 bin TL bütçe ile 2 monitörlü bir sistem arayışındayım. 2.monitörden dolayı bütçe sorunsa biraz daha esneyebilirim.

İşlemci benim için önemli çok fazla oyun oynamıyorum ama almışken iyi bir ekran kartlı almak istiyorum tabii. Arada oynarım belki demek istediğim sadece oyun için ekran kartına yüklenip işlemciyi düşük bırakmamak. Intel istiyorum.

Sistem önerileriniz için teşekkürler.

Monitör, klavye ve mouse önerilerinize de açığım :)

1672314054211.png

Daha yeni böyle bir sistem topladım fikir olması açısından paylaşıyorum. SSD dahil değil, psu ise kasanın içinde fiyata dahil.

Şuan 3090TI 21K gibi bir fiyatta,ya 3090TI yada 7900XT arasından bir seçim yapın toplayalım ama 2 monitör biraz sıkıntı yaratır bütçe açısından.

kaça çıkmalıyız bütçe için? herşeyi size bırakıyorum hocam
Hocam şuan bilgisayarda olmadığım için internette çok seçme açamıyorum ben size parçaları yazayım siz fiyatına bakın.
R7 5800X3D
Asus TUF B550 Plus
2x8 3600mHz Kingston Fury
Kingston KC3000
High Power GD+ 750W
Corsair 4000D airflow
Forumda konusu açılan zotac 3090ti.

Önerilere açığım arkadaşlar

Hocam şuan bilgisayarda olmadığım için internette çok seçme açamıyorum ben size parçaları yazayım siz fiyatına bakın.
R7 5800X3D
Asus TUF B550 Plus
2x8 3600mHz Kingston Fury
Kingston KC3000
High Power GD+ 750W
Corsair 4000D airflow
Forumda konusu açılan zotac 3090ti.
hocam işlemci ne burada intel istiyorum

Intel istemenizin sebebi nedir hocam? R7 5800X3D çok güçlü bir işlemci.Hangi amaçla kullanacaksınız bilgisayarı?

hocam konuya yazdığım gibi iş için kullanacağım ama oyunda oynarım illa, 50 tane chrome, ve diğer bazı uygulamlarda işlemci ön plana cikiyor oyun neredeyse oynamıyorum ama almısken iyi bişey almak için ekran kartınıda güçlü istiyorum

Geri
Yukarı