40.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
40000

operazx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 40.000 TL bütçeyle monitör+kasa için fikirlerinizi almak istiyorum. Sistemin oyun odaklı bir kullanımı olacak, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, 40.000 TL bütçeyle monitör+kasa için fikirlerinizi almak istiyorum. Sistemin oyun odaklı bir kullanımı olacak, şimdiden teşekkürler.
2k bir monitör ve 4070'li sistem.

monitör seçenekleri olarak bunları buldum. Ekstra olarak konu açabilirsin monitör için

anlık olarak bulduğum en ucuz 4070'li sistem bu. İstersen sıvı soğutma ekleyebilirsin çünkü kasa mesh değil havalar ısınıyor.

Son düzenleme:

monitör seçenekleri olarak bunları buldum. Ekstra olarak konu açabilirsin monitör için

anlık olarak bulduğum en ucuz 4070'li sistem bu. İstersen sıvı soğutma ekleyebilirsin çünkü kasa mesh değil havalar ısınıyor

anlık olarak bulduğum en ucuz 4070'li sistem bu. İstersen sıvı soğutma ekleyebilirsin çünkü kasa mesh değil havalar ısınıyor.
Çok teşekkür ederim, site güvenilir mi?

Dostum böyle bir sistem var gayet uygun. 4070 ti var çok güçlü bir kart.

Geri
Yukarı