40.000 TL'ye her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
40.000 TL

Ezewi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yazda 40 bin değerinde bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Şu an aklımda olan sistem burada. SSD ve HDD ekledim, ayrıca 1'e 16 olmasını da bayağı garipsedim ve yanlış buldum bu sistem için. Bu arada, 40k içerisinde tüm her şey dahil (klavye, mouse, monitör, kulaklık.)
Önerileriniz, tavsiyeleriniz ve eleştirinizi sunun.

4070 sistem alıp yanına 165 hz monitör alırsınız. Bence ekipmanlar için ayrı bütçe yapın.

Yaza kadar bu sistem kalmaz ayrıca bana göre 4-5 ay içinde dolar kuru 34-35'leri görecek fiyatlar tavan yapacak.

Ne zaman alacaksanız o zaman konu açın lütfen bunu her zaman söylüyoruz.

Monitörle kasayı bu şekil al. Geriye 2.5K kalıyor oda ekipman için. Tabi bu örnek. Yaza kadar ne olur bilemeyiz.

Yaza kadar bu sistem kalmaz ayrıca bana göre 4-5 ay içinde dolar kuru 34-35'leri görecek fiyatlar tavan yapacak.

Yazdan önce veya sonra ne zaman alacağım kesin olmadığı için, ayrıca şu andan itibaren alacağım sistemin kesinleşmesi için açtım. Her zaman söylediğinizle bunu bir tutmayın.

Yazdan önce veya sonra ne zaman alacağım kesin olmadığı için, ayrıca şu andan itibaren alacağım sistemin kesinleşmesi için açtım. Her zaman söylediğinizle bunu bir tutmayın.

Anlatamıyorum herhalde bundan 1-2 ay önce 4060 5600 sistem + 144Hz IPS monitör 21K'ya toplanabiliyordu şu an sadece 4060 sistemler 21k oda en ucuz sen alana kadar fiyatlar 2-3 katı artacak burası Türkiye yarın bile zam gelebilir :)

Hocam 2023 Eylül'den beri piyasa takip ediyorum o zaman dolar 27'ydi şimdi 30,50 ama çok fark yok. Bence 34 35 olsa fiyatlar tavan yapmaz sadece küçük zam diyebileceğimiz bir artış olur.

Anlatamıyorum herhalde bundan 1-2 ay önce 4060 5600 sistem + 144Hz IPS monitör 21K'ya toplanabiliyordu şu an sadece 4060 sistemler 21k oda en ucuz sen alana kadar fiyatlar 2-3 katı artacak burası Türkiye yarın bile zam gelebilir :)
Hocam insan az sallar.
Bu sistem 6 7 ay önce 23 bine satılıyordu. 6 7 aylık zamla 30 olmuş. Ki bu sistem ilk çıktığında anlaşmalı yani diğerlerine göre az da olsa daha ucuz bir sistemdi. (4060 ti bir de).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki sistem ise 4 ay önce 19500 TL'ymiş. Ama sizin dediginize göre 1 2 ay önce 21K'ya 4060 sistem+144Hz monitör. Monitör 1500 TL miydi Hocam 1 2 ay önce. Lütfen sallamasyon ve yanlış bilgiler vermeyelim.

Son düzenleme:
Hocam 2023 Eylül'den beri piyasa takip ediyorum o zaman dolar 27'ydi şimdi 30,50 ama çok fark yok. Bence 34 35 olsa fiyatlar tavan yapmaz sadece küçük zam diyebileceğimiz bir artış olur.

Hocam insan az sallar.
Bu sistem 6 7 ay önce 23 bine satılıyordu. 6 7 aylık zamla 30 olmuş. Ki bu sistem ilk çıktığında anlaşmalı yani diğerlerine göre az da olsa daha ucuz bir sistemdi. (4060 Ti bir de).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki sistem ise 4 ay önce 19500 TL'ymiş. Ama sizin dediginize göre 1 2 ay önce 21K'ya 4060 sistem+144Hz monitör. Monitör 1500 TL miydi hocam 1 2 ay önce. Lütfen sallamasyon ve yanlış bilgiler vermeyelim.

Ya benim 1-2 Ay'dan kastım kasım aralık'Ti benim zaman kavramı iyice bozuldu kusura bakmayın Gigabyte G24F-2 4000TL 5 5600 RTX 4060 PC 18000 TL civarıydı.

Hocam insan az sallar.
Bu videodaki adam sakın itimat etmeyin bu adam zamaninda tutbox PC önermiş adam kullandığı parçalarda eski nesildir büyük ihtimal

Geri
Yukarı