40.000 TL'ye her şey dahil sistem toplama

Bütçe
40000
Son düzenleme:
Knk ben yine bir şey yaptım Eki Görüntüle 1965558ekran kartından kısıp işlemciye verdim biraz iyi mi yaptım bilmiyorum ama sipariş geçtim ne dersin elime yüzüme bulaştırdim mi
Yok aslında iyi olmuş. DDR5 ve geleceğe yönelik bir sistem olmuş. İleride eline para geçince kartını satıp daha yüksek bir kart alabilirsin.

Knk 26 k

Bu arada win kurmayı biliyorum ama 11 mi 10 mu kurayım ve sürücüler filan nasıl yapicam onu bilmiyorum sen biliyor musun
10 kur kafan rahat olsun. İlk olarak chrome indir. Sonra Geforce Experience indir ekran kartı driverini kur. Sonra windowsa tıkla windows update yaz. Oradaki güncellemeleri indir. Çoğu aygıt güncellemesi oluyor.

10 kur kafan rahat olsun. İlk olarak chrome indir. Sonra Geforce Experience indir ekran kartı driverini kur. Sonra windowsa tıkla windows update yaz. Oradaki güncellemeleri indir. Çoğu aygıt güncellemesi oluyor.
Anakarti güncellemek filan gerekiyor mu bios vs

Bu paralara Ryzen 5600 yani DDR4 almak piyasa balonuna oturmak demektir. 25K para veriyorsan 7500F altına düşmemen lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…