40.000 TL'ye mühendislik için laptop önerisi

Bütçe
30.000-40.000

agre

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu sene bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Hem oyun oynayabileceğim, hem mühendislik derslerinde rahat ettirecek, hem de uzun vadede kafamı rahat ettirecek bir bilgisayar bakıyorum. Bütçem 30K-40K arası. Ben monsterın bu modelini almayı düşünmüştüm fakat çoğu kişi nedense Monster önermiyor. Sizce bu modeli alınır mı? Veya başka bir model önerir misiniz? Neden Monster önerilmiyor genelde? Şimdiden cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu sene bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Hem oyun oynayabileceğim, hem mühendislik derslerinde rahat ettirecek, hem de uzun vadede kafamı rahat ettirecek bir bilgisayar bakıyorum. Bütçem 30K-40K arası. Ben monsterın bu modelini almayı düşünmüştüm fakat çoğu kişi nedense Monster önermiyor. Sizce bu modeli alınır mı? Veya başka bir model önerir misiniz? Neden Monster önerilmiyor genelde? Şimdiden cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Oyun içinde istiyorsanız, asla Monster almayın

Monster önerilmeme sebebi soğutma sorunu ve malzeme kalitesizliği. Tulpar serisini bilmiyorum ama Abra tavsiye etmiyorum.

Attığınız bilgisayar çöp. Sorun fışkırıyor Monster'ın çoğu laptopundan, ondan dolayı önermiyoruz. Bütçe artarsa:
Artmazsa:

Tulpar serisi bildiğim kadarıyla tongfang kasa kullanıyor alınmaması için bir sebep yok fiyat bandında hangi ürün iyiyse onu alın.

Geri
Yukarı