40 bin TL RTX 4060 laptop önerisi

Blue0Beret

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kolay gelsin. Askeri personelim. Yanımda dolandırmak ve oyun oynamak için bilgisayar arıyorum. Ekran kartı RTX 4060 olacak ve SSD 1 TB olacak şekilde. Fiyat maksimum 40 bin TL seviyesinde. Laptop önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
40.000 Bandının en iyi cihazıdır.

Bu bilgisayar uzun süre beni idare eder mi?

Teşekkürler.

Tek 16 gb ram 32 yapabilirim güzel olur

Fazlasıyla eder.
Teşekkürler

Bende almayı düşünüyorum ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada yorumlarda sıvı metal sızma yapar mı vs yazmışlar. Acer in garanti- teknik destek imkanları nasıl bilmiyorum. Sizce alınır mı gerçekten. Benimde bütçe 42000lerde falan. Ayrıca kaç tane ram ve sdd slotu var biliyor musunuz? Çünkü dediğiniz gibi 32 yapmak güzel olur. Şuan bu 16 mı yoksa 8x8 mi?

Bende almayı düşünüyorum ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada yorumlarda sıvı metal sızma yapar mı vs yazmışlar. Acer'in garanti- teknik destek imkanları nasıl bilmiyorum. Sizce alınır mı? Gerçekten. Benim de bütçe 42000'lerde falan. Ayrıca kaç tane RAM ve SSD slotu var biliyor musunuz? Çünkü dediğiniz gibi 32 yapmak güzel olur. Şu an bu 16 mı yoksa 8x8 mi?

Sızma olasılığı çok düşük. Düşük bir ihtimale karşı da GPU ve CPU soğutucu bloğunun çevresini pembe özel bir madde ile çevrelemişler sızıp zarar vermesi imkansıza dönüşmüş.

2 RAM slotu 2 tane M.2 slotu var. 1x16 mevcut cihazda sonradan alıp ilave edebilirsin garantiyi bozmaz yükseltmeler.

Geri
Yukarı