40 bin TL yazılım geliştirici için monitör tavsiyesi

Bütçe
40000

bayramozge

Yoctopat
Daha fazla  
Monitör
SAMSUNG 49" Odyssey OLED G9 LS49CG934SUXUF
Samsung 49” OLED monitör hakkında bilgi veya yeni monitör tavsiyesi.

Yazılımla uğraşıyorum, çok fazla oyun oynamıyorum. 34” monitör araştırması yaparken bir anda Samsung'un 49” LS49CG934suxuf model numaralı cihazını gördüm. Tavsiye eder misiniz? Farklı bir monitör tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim.

Adamın isteği monitörler zaten çift monitör büyüklüğünde.

O iş öyle olmuyor hocam, ben tercümanım her ne kadar yazılımcılıktan pek anlamasam da kodlar metin tabanlılar. Dikey bir monitör yanına ayrıca yatay bir monitör koymak çok daha kolay oluyor(metin tabanlı işler için. Bir şeyin 2 monitör büyüklüğünde olması 2 monitör kullanışlılığında olduğu anlamına gelmiyor.

1709242378665.png

Kendi kullanımımdan bir örnek, hobi olarak 3D yazıcımla da uğraşıyorum bir monitörüm 24 inç diğeri eski 17 inç ama birçok işte birinin dikey konumda olması çok daha iyi oluyor.
@SadeceYiğit belki iyi bir monitör biliyordur. Çevre birimleri önerilerinde pek iyi değilimdir.

O iş öyle olmuyor hocam, ben tercümanım her ne kadar yazılımcılıktan pek anlamasam da kodlar metin tabanlılar. Dikey bir monitör yanına ayrıca yatay bir monitör koymak çok daha kolay oluyor(metin tabanlı işler için. Bir şeyin 2 monitör büyüklüğünde olması 2 monitör kullanışlılığında olduğu anlamına gelmiyor.

Eki Görüntüle 2129526

Kendi kullanımımdan bir örnek, hobi olarak 3D yazıcımla da uğraşıyorum bir monitörüm 24 inç diğeri eski 17 inç ama birçok işte birinin dikey konumda olması çok daha iyi oluyor.
@SadeceYiğit belki iyi bir monitör biliyordur. Çevre birimleri önerilerinde pek iyi değilimdir.

Konu sahibinin bahsettiği Odyssey G9 gayet hoş. Farklı bir önerim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı