40 bin TL'ye kadar oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
20000 - 40000 tl arası
Butceyi biraz arttirabilir misin? Aradaki farka kesinlikle deger.

Hocam GPU kaç watt? Göremedim sayfada, telefondan giriyorum foruma, bir şeye bakayım derken kopup gidiyorum alemlere.

Hocam GPU kaç watt? Göremedim sayfada, telefondan giriyorum foruma, bir şeye bakayım derken kopup gidiyorum alemlere.
Omen 17 serisinde GPU TDP'si yuksek oluyor, 130W veya 140W'dir muhtemelen.

Ancak cihaz NVIDIA'nin guc kisitlamasi yuzunden bu degerleri goremeyecektir. Yuk altindayken maks. 100W civari guc ceker. Cihazin OC'siz halde oldugunu varsayarak yazdim bu paragrafi.

Son düzenleme:
Omen 17 serisinde GPU TDP'si yuksek oluyor, 130W veya 140W'dir muhtemelen ama cihaz NVIDIA'nin guc kisitlamasi yuzunden bu degerleri goremeyecektir. Kisitlama yuzunden yuk altindayken maks. 100W civari guc ceker.
Güç aşırtma yaparak Watt değerini yükseltebiliyorsun ama oyunlarda performans artışı olmuyor, onu düzeltelim.

O kadar çok seçenek var ki, tam birine yönelirken başka bir alternatif çıkıyor. Sürekli seyehat eden ve çoğunlukla Owerwatch, valorant ve moba, arada bir de rdr2 oynayan biriyim. 50.000₺ vermeye değmez değil mi?

Maalesef aslında 40k bile çok fazla ama ben bir şansımı denerim

Maalesef aslında 40k bile çok fazla ama ben bir şansımı denerim teşekkür ederim

20k 40k fiyat aralığında tavsiye ettiğiniz en güçlü ve en donanımlı oyuncu laptopları nelerdir?

Biraz daha araştırdım bunu buldum gözüme güzel geldi fakat fiyatı neden böyle bir tık tırsmadım değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı