40 dolarlık ikinci el veya sıfır iyi ekran kartları önerileri

40 dolara nasıl GTX 1050 veya GTX 960 alabiliyorsunuz? Yoksa ironi mi yapıyorsunuz? Anlamadım ben. :D
Bende anlamadım.
Hocam iyi durumdaki ikinci el veya fena durumda olmayan ikinci el 950-960 ve 1050 gibi kartlar 35-40 dolara satılıyor aliexpress hiç olmadı sahibindende aşağı yukarı bu fiyata alabilirsiniz. Şu corona zıkkımı geçsin aliexpress'ten o zaman sipariş veririm. 😃

Son düzenleme:
Hocam iyi durumdaki ikinci el veya fena durumda olmayan ikinci el 950-960 ve 1050 gibi kartlar 35-40 dolara satılıyor aliexpress hiç olmadı sahibindende aşağı yukarı bu fiyata alabilirsiniz. Şu corona zıkkımı geçsin aliexpress'ten o zaman sipariş veririm. 😃
Hocam bende aldım aliexpress'ten fakat 400 TL + vergiler cart curt. 240 TL ye bulursanız bana da haber verin. Bende GTX 960 var 500 TL ye koydum ve aşağısına satmıyorum. 450 TL civarı teklif geliyor fakat tek fiyat yazdım.

Link varsa atsana biz de yararlanalım.

Hocam bende aldım aliexpress'ten fakat 400 TL + vergiler cart curt. 240 TL ye bulursanız bana da haber verin. Bende GTX 960 var 500 TL ye koydum ve aşağısına satmıyorum. 450 TL civarı teklif geliyor fakat tek fiyat yazdım.
ölücülüğe başlamakta fayda var 😃
Link varsa atsana biz de yararlanalım.
US $62.2 |GIGABYTE grafik kartı GTX 950 2GB 128Bit GDDR5 Video kartları nVIDIA VGA kartları Geforce GTX950 kullanılan GTX 750 ti 1050 GTX750 AliExpress'da hocam bir 100 tl üstüne gayet güzel 950 buldum buyrun bakın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı