Steam 40 Steam cevheri ile ne yapılır?

Ben şimdi ne yapayım hocam nasıl yol izleyeyim. Düşen ne oluyor oyun mu? Cevhreemi dönüştüreceğim?

Ben burada bunu sana yazmamıştım 40 cevher ile hiçbir şey yapamazsın maalesef.

Arkadaşlar anlattınız sağ olun fakat ben cidden pek bir şey anlamadım :) yani 15 20 tane kart var sanrım. Ben oyunda oynuyorum. En doğru şekilde nasıl kullanmak mantılı açıkçası onu anlamadım. Kartları cevher yapabiliyorum. Çuvala doldur ne oluyor onu anlamadım.

Kartları sakın cevher yapma zarar edersin kartları direkt satabilirsin Steam pazarında.

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım takas ile 40 Steam cevheri gönderdi. Ne işe yaradığını bilmiyorum. Oyun kartları vs de göndermiş. Bunları ne şekilde kullanmalıyım? Ben genelde oyun kartı çok biriktiğinde satıyordum biriktirmeli miyim? 40 cevheri şimdi ne yapayım?

40 cevheri ne ile elde ettin acaba bu arka plan 100 ediyor en az 😁 tabii bazen kart cinsi item düşünce veriyor ama 2 3 10kuruşluk arka plan almanı bozdurup CS:GO tarzı oyunda ( CS:GO D var mı bilmiyorum) hizlandirma paketi almanı öneririm başka işe yaradığını düşünmüyorum.

40 cevheri ne ile elde ettin acaba bu arka plan 100 ediyor en az 😁 tabii bazen kart cinsi item düşünce veriyor ama 2 3 10kuruşluk arka plan almanı bozdurup CS:GO tarzı oyunda ( CS:GO D var mı bilmiyorum) hizlandirma paketi almanı öneririm başka işe yaradığını düşünmüyorum.
Hocam 40 cevheri arkadaş bana takasla gönderdi, birde 10 tane farklı oyunların kartlarını gönderdi baktım 16 ile 25 cevher aradı yapıyor her biri. Değerleri arasında 40 kuruş 1 TL arası vs yapıyor. CS go işe ilgili kısmı nasıl anlamadım hocam

Geri
Yukarı