40 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

O bütçeye kaliteli bir şey bulamazsın. Kaliteli bir şey beklemeyin yani. 60 TL'ye bu kulaklık var.
60 TL veremem diyorsanız bu var. Fakat herhangi bir kalite beklemeyin. O bütçeye alacağınız kulaklıkların hepsi hemen hemen aynı kalitede.

Snopy Sn-4388 Deri Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kullanma fırsatım oldu. Mikrofon kalitesi fiyatının kat kat üstünde fakat ses kalitesi için aynı şeyi diyemem. 10 lira aşıyor bütçeyi düşünürseniz bu var ama.
ne kadar sürede bozuldu peki
O bütçeye kaliteli bir şey bulamazsın. Kaliteli bir şey beklemeyin yani. 60 TL'ye bu kulaklık var.
60 TL veremem diyorsanız bu var. Fakat herhangi bir kalite beklemeyin. O bütçeye alacağınız kulaklıkların hepsi hemen hemen aynı kalitede.
düşüneceğim

4 Ayda teki gitti. Mikrofonunu bayağı kullandım sıkıntı çıkarmadı. Yeni kulaklık alınca parçalayıp attım.
👍
60 TL kulaklığı alıyorum yarın inşallah iyi bir süre dayanır :) teşekkür ederim .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı