400-500 bin TL arası araç önerisi

Riddikuluss01

Kilopat
Yer
Seyhan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-12400F
ASUS PRIME B660-PLUS D4
ADATA XPG 16GB DDR4 3200 Mhz Ram
İnno3d 4070 Super
Samsung 980 PRO NVMe 1 TB
Kingston NV2 1TB NVMe M.2 SSD
Cooler Master I70C ARGB LGA1700 120mm Hava Soğutucu
ASUS TUF GAMING GT301 Mid Tower Kasa
Bütçem bu kadar. İlk defa araba alacağım için araba bilgim sıfır. Fiat linea aklıma yattı biraz ama hangi modelini almalıyım onu bilmiyorum. 550bin TL'ye fiesta titanyum kasa var, bunu zorluyorum biraz da ama tam emin değilim. Bu fiyat bandında hangi araba modelini almalıyım bilgi verir misiniz?

Bütçem bu kadar. İlk defa araba alacağım için araba bilgim sıfır. Fiat linea aklıma yattı biraz ama hangi modelini almalıyım onu bilmiyorum. 550bin TL'ye fiesta titanyum kasa var, bunu zorluyorum biraz da ama tam emin değilim. Bu fiyat bandında hangi araba modelini almalıyım bilgi verir misiniz?
(konudan alakasız) Akrabaların ve yakın dostların önerisinden uzak dur buradaki arkadaşlar en iyi tavsiyesi verecektir sana.

Çünkü insanlar asla iyisine sahip olmanı istemezler, ama seni tanımayan insanlar ufak bir yardım ettikleri zaman daha iyi hissediyorlar.
şimdiden Hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmak nasip olsun hocam.

Mesela Hatchback bir araç mı yoksa Sedan kasa bir araç mı istiyorsunuz? Benzinli mi dizel mi? Biraz daha ayrıntı verir misiniz

Mesela hatchback bir araç mı yoksa sedan kasa bir araç mı istiyorsunuz? Benzinli mi dizel mi? Biraz daha ayrıntı verir misiniz?

Önceliğim HB ama sedan da alabilirim. Benzin-LPG istiyorum.

Son düzenleme:
Dostum 1.5 tdci trend fiesta var. 8 buçuk yıldır kullanıyorum. Dizel Manuel düşünür müsün? İlla benzin ve titanium mu arıyorsun?

Dostum 1.5 TDCI trend fiesta var. 8 buçuk yıldır kullanıyorum. Dizel manuel düşünür müsün? İlla benzin ve Titanium mu arıyorsun?

Yok illa benzin aramıyorum ya. Link var mı sarı sitede filan aracının?

Çok güzel araç ama piyasası gereksiz pahalı.

Aynen 2008 modeller filan 450 binden başlıyor şaka gibi.

Geri
Yukarı