400 500 Tl Arası Ekran Kartı Önerisi?

Bero MeRLn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar güç kaynagına dikkat ettim kasayı açtım ve onume cıkan 301.2 W oldu sanırım bu güc kaynagının ne kdar olduğunu söylüyor yinede emin değilim
grin.gif
Psu ve güç kaynagı aynı olduğunu düşünüyorum bu yüzden ona göre önerirseniz mutlu olurum.
smiley.gif

Sistemim İntel core 2 q8200
3 gb ram
smiley.gif

Çok sağlam bir ekran kartı :) Teşekkürler .. Fakat soyle bir sorun var ekran kartı takmasını bilmiyorum :D Acemiyim bu tarz konular da biraz ipucu verirseniz mutlu olurum kendmi takıcam :)

Bu fiyata f/p amd kartlar daha iyi olur ama güç kaynağının yetersiz kalabileceğini düşünmekteyim. O yüzden gtx 750 ti almanı tavsiye ederim.

Amd ekran kartlarına her zaman sempatikliğim olmustur ama benim işlemcim intel sıkıntı olabilir genelde bilgisayarcılar intel işlemci amd ekran kartlarında verim alamazsın gibi sözler söylüyorlar. Bu yüzden bende kararsız kalıyorum :)

Hayır. Kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil bende i3 4150 ve r9 270x kullanıyorum gayet performanslı. Ama dediğim gibi güç kaynağının amd kartlara yetersiz kalabileceğini düşünmekteyim. O yüzden gtx 750ti almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı