400-500 TL FIFA 22 PC için konsol önerisi

• Konuyu başlatan ZvS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Hocam F310 ve F710'u gidip özellikle denedim ikisi de 5 para etmeyecek kollar benim önerim 2. el temiz DualShock 4 veya DualSense'dir hem ergonomik hem de kaliteli hem de parasının hakkını veriyor önemli olan temizini bulmak.

Hocam F310 ve F710'u gidip özellikle denedim ikisi de 5 para etmeyecek kollar benim önerim 2. el temiz DualShock 4 veya DualSense'dir hem ergonomik hem de kaliteli hem de parasının hakkını veriyor önemli olan temizini bulmak.

F310'u 7 yıl kullandım piyasadaki acık ara en saglam konsol DualShock'um vardı 2 yıl icinde bozuldu sorunlar yasadı tusu icine göctü. Bu kadar saglam bir konsol daha yok.

F310'u 7 yıl kullandım piyasadaki acık ara en saglam konsol DualShock'um vardı 2 yıl icinde bozuldu sorunlar yasadı tusu icine göctü. Bu kadar saglam bir konsol daha yok.

Ergonomik olarak hayatımda tuttuğum en kötü gamepad f310 veya f710 dur. Trust'ın gamepadleri bile F710'dan kat ve kat daha ergonomik DualShock 3 bile F710'dan kat kat iyi ergonomi konusunda.

Ergonomik olarak hayatımda tuttuğum en kötü gamepad F310 veya F710 dur. Trust'ın gamepadleri bile F710'dan kat ve kat daha ergonomik DualShock 3 bile F710'dan kat kat iyi ergonomi konusunda.

F710'dan klavyeye geçince rahatlama hissettim ta ki titreşim eksikliğini görünce parayı kıyıp DualSense aldım Xbox kolundan 200 300 TL daha ucuz olduğu için DualSense X uygulaması ile istediğim tetiği çalıştırabildiğim için çok sevinmiştim rahatlık konusunda DualShock 4'ten her türlü daha iyi DualSense.

Geri
Yukarı