400-500 TL klavye önerisi

RMA'si super, G810 icin keycap istedim gonderdiler, G230'un mikrofonu bozulmustu G231 gonderdiler Hollanda'dan. :^)

Ben 206 Kasım'ında Amazon.de'den aldım. Türkçe klavye seçeneği yoktu. Hatta ingilizce Q bile değildi. Ancak birkaç karakter dışında Q klavye olduğundan almaya karar vermiştim. Hatta arkadaşla birlikte almıştık. Benim için bu sorun olmadı çünkü F klavye 10 parmak yazabiliyorum.

Daha sonradan Logitech ile görüştüğümüzde Türkçe karakterleri yollayamayacaklarını söylemişlerdi. Logitech'in garantisi konusunda iyi olduğunu ben de duymuştum.

Hatta şöyle yollayayım :)

Screenshot_24.png

Ben 206 Kasım'ında Amazon.de'den aldım. Türkçe klavye seçeneği yoktu. Hatta ingilizce Q bile değildi. Ancak birkaç karakter dışında Q klavye olduğundan almaya karar vermiştim. Hatta arkadaşla birlikte almıştık. Benim için bu sorun olmadı çünkü F klavye 10 parmak yazabiliyorum.

Daha sonradan Logitech ile görüştüğümüzde Türkçe karakterleri yollayamayacaklarını söylemişlerdi. Logitech'in garantisi konusunda iyi olduğunu ben de duymuştum.

Hatta şöyle yollayayım :)

Eki Görüntüle 651650
UKQ ya da USQ benim icin yeterli, GERQ de olabilir gerci (Normalde UK layout olarak kullanirim).

İndirimdeyken kaçırmayın derim. Alienware hafife alınacak bir marka değil.

Bu fiyatta bu özellikte başka klavye bulmak zor gibi görünüyor. Kalitesi konusunda bir şey diyemem sonuçta kullanmadım ama indirim fiyatına kıyasla özellikleri güzel duruyor.

İndirimdeyken kaçırmayın derim. Alienware hafife alınacak bir marka değil.

Bu fiyata daha iyi bir klavye olduğunu düşünmüyorum şu anda. Hem brown switch olması, hem türkçe olması hem de kailh marka switch kullanması çok büyük avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı