400-500 TL PSU ve Kasa Önerisi

keto

Hectopat
Herkese selamlar.

Sistemim:
  • Asus B360M-A
  • Corsair 2666MHz 8 GB RAM
  • i5 8400
  • 250 GB Samsung 970 NVME
  • GTX 1060
Bu sistemi toplayacağım ama kasa ve PSU'da kararsız kaldım. Corsair Spec 01 ve Aero 500 arasında kalmıştım fakat kötü yorumlar okudum ikisi hakkında da. Ayrı ayrı veya birleşik şekilde de olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasalar ile ilgili mi kötü yorum okudunuz yoksa beraberinde gelen Psu' lar ile ilgili mi?
Aero 500 600w olarak geçen modeller bildiğim kadarı ile Kcas 600w Bronze Psu ile birlikte geliyor. Aynı kasayı farklı bir Psu ile birlikte aldım, her hangi bir sıkıntı dikkatimi çekmedi. Farklı bir kasa mı alsaydım acaba diyorum ama bunu aldığım her donanım için de söylüyorum.

bunun hakkında ses sorunu var denmiş hocam kullanıyor musunuz ?
Kasalar ile ilgili mi kötü yorum okudunuz yoksa beraberinde gelen Psu' lar ile ilgili mi?
Aero 500 600w olarak geçen modeller bildiğim kadarı ile Kcas 600w Bronze Psu ile birlikte geliyor. Aynı kasayı farklı bir Psu ile birlikte aldım, her hangi bir sıkıntı dikkatimi çekmedi. Farklı bir kasa mı alsaydım acaba diyorum ama bunu aldığım her donanım için de söylüyorum.
Psuları hakkında kötü yorumlar okudum hocam.Bir de kcas 600w için de oyunlarda çok sesli yorumu yapılmış.

bunun hakkında ses sorunu var denmiş hocam kullanıyor musunuz ?

Psuları hakkında kötü yorumlar okudum hocam.Bir de kcas 600w için de oyunlarda çok sesli yorumu yapılmış.
Kasayı alırken Kcas için aynı yorumları okuyup başka bir Psu almaya karar verdim fakat daha sonra burada ciddi anlamda tavsiye edildiğine de şahit oldum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı