₺400-500 Wireless Mouse Önerisi

Hells Bells

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım geliştirme uzmanı
Selamlar,
Oyun için Wireless mouse arıyorum. Bütçem 400-500 TL bandında. Pilli olsun istemiyorum doğrudan şarj edilebilir önerebilecek var mı?
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Hocam bu fiyatta bataryası olan iki model var bildiğim kadarıyla. Biri ASUS ROG Pugio 2 diğeri de Bloody R80A-1. Başka varsa bilemiyorum ancak bu bütçede ben olsam G305 Lightspeed alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyatta bataryası olan iki model var bildiğim kadarıyla. Biri ASUS ROG Pugio 2 diğeri de Bloody R80A-1. Başka varsa bilemiyorum ancak bu bütçede ben olsam G305 Lightspeed alırdım.
Bloody R80A-1 kullanıyorum, benim de tavsiye edebileceğim bir mouse özellikle core-3 çekirdeği ile makro kullanmak gerçekten çok güzel bir detay ancak şarjı çok fazla dayanmıyor malesef.

Pilli olunca 2 gunde pil degistirecegini saniyorsan yaniliyorsun. G305 performance mode ile bile 250 saate kadar kullanim omru sunuyor. Gunde ortalama 6 saat aktif kullansan bile 1.5 ay gibi bir sure eder en az.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Gönderdiniz mouseları inceleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…