400 liraya mikrofonlu kulaklık almak mı? 200 liraya mikrofon almak mı?

HasanPotter

Hectopat
Arkadaşlar YouTube için amatör şekilde videolar çekiyorum. Kulaklığımı 4 saat gibi bir süre boyunca kullanıldığımda baş ağrısı yapıyor ama 5 dakika mola verince geçiyor. Fakat mikrofonum rezalet bir durumda. 400 lira gibi bir fiyata mikrofonlu bir kulaklık mı almalıyım yoksa 200 liraya bir mikrofon mu?

şuan kullandığın kulaklıktan memnun isen ve beni daha götürür bu diyorsan mikrofon alabilirsin önerim ise bm300.

Dexim Elite almayı planlıyordum. Bubarada BM300 mü daha iyi 800 mü? Yoksa dexim daha mı iyi pek bir bilgim yok da.
Bm 800 alırsanız ekstra olarak mikrofonu besleyebilmek açısından bir güç kaynağı almanız gerekir yoksa güzel bir ses kalitesi almazsınız ama BM300'de buna gerek kalmaz.
Dexim Elite hakkında bir bilgim yok ama kötüye benzemiyor siz bm300 ve Dexim Elite!i detaylı araştırın hangisinin performansı daha iyi ise onu alın.
https://www.hepsiburada.com/lastvoi...ofon-phantom-stand-filtre-set-p-HBV00000W6MYP bm800 alacaksanız bu seti almalısınız iyi bir performans için ek olarak bu set bm300 den de ve sizin attığınız mikrofondan da daha iyi bir performans verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı