400 TL 2TB 7200RPM Seagate HDD alınır mı?

Sagurata

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Seagate 2TB 7200RPM
Merhaba. Sistemimde 500 gb ssd var ve haliyle artık yetmiyor. Bugün HDD araştırırken 400 TL'ye seagate 2TB bir harddisk ilanı gördüm. Ürün hiç kullanılmamış. Resimlerini aşağı bırakıyorum. Sanırım bu eski bir harddisk çünkü yanlış bilmiyorsam seagate hddlerin baskıları artık böyle değil. Bu kadar ucuz olması normal mi ve bu harddiskin benim bilgisayarım ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler.
Screenshot_20220411_185555.jpg
Screenshot_20220411_185519.jpg

Ne için alacağınıza bağlı gündelik kullanıcının işini görür ama arşiv vs. yapacaksanız kullanmayın WD alın.

Merhaba. Sistemimde 500 gb ssd var ve haliyle artık yetmiyor. Bugün HDD araştırırken 400 TL'ye seagate 2TB bir harddisk ilanı gördüm. Ürün hiç kullanılmamış. Resimlerini aşağı bırakıyorum. Sanırım bu eski bir harddisk çünkü yanlış bilmiyorsam seagate hddlerin baskıları artık böyle değil. Bu kadar ucuz olması normal mi ve bu harddiskin benim bilgisayarım ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler.
Eki Görüntüle 1356476Eki Görüntüle 1356477
Barracuda alınmaz. Kötü modeller. Aşırı sesli çalışıyorlar. HDD uyumludur muhtemelen zaten PC 30 yaşında değilse. WD Blue 2 TB tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı