400 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

Swéps

Kilopat
Daha fazla  
7.1 kulaklık almayı düşünüyorum fakat güncel bir konu yok gibi duruyor, bu yüzden konu açmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum, herkes Steelseries Arctis 3 önermiş ama sorun yaşayanı da çok. Anakartım Asus Prime X470-PRO, bununla birlikte Steelseries Arctis 3 ile iyi bir ses deneyimi alır mıyım? Yanlış bilmiyorsam Jak girişli kulaklıklarda anakartın ses kartı etkili ama bununki iyi mi bilmiyorum. Bunu da belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 kulaklık almayı düşünüyorum fakat güncel bir konu yok gibi duruyor, bu yüzden konu açmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum, herkes Steelseries Arctis 3 önermiş ama sorun yaşayanı da çok. Anakartım Asus Prime X470-PRO, bununla birlikte Steelseries Arctis 3 ile iyi bir ses deneyimi alır mıyım? Yanlış bilmiyorsam Jak girişli kulaklıklarda anakartın ses kartı etkili ama bununki iyi mi bilmiyorum. Bunu da belirtirseniz sevinirim.
Şu anda 600 Lira bandında olan, ama Black Friday indirimlerinde indirime gireceğini düşündüğüm HyperX Cloud II tavsiyemdir. Kulaklık jaklı ancak kutudan bir adet HyperX 7.1 USB harici ses kartı çıkıyor. Sanal Surround kulaklıklar arasında en iyi fiyat performans ürünlerinden biri olduğunu söyleyebilirim.

Arctis 3 te sorun yaşamadım. Tavsiye ediyorum fakat Voice Meeter kullanarak :) Sesi bi miktar az kalıyor ses kasmak için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı