400 TL Anakart Önerisi

kocaelihaber

Femtopat
400 liraya alınabilecek en iyi anakart önerinizi nedir? Ekran kartı takılabilecek, grafik tasarım programları, oyun vs. açabilecek ekipmanlara darboğaz yapmayacak bir şeye ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
400 liraya alınabilecek en iyi anakart önerinizi nedir? Ekran kartı takılabilecek, grafik tasarım programları, oyun vs. açabilecek ekipmanlara darboğaz yapmayacak bir şeye ihtiyacım var.
Gigabyte gibi bir markanın çok güzel anakartlarını bulabilirsiniz. Benim Gigabyte anakartım 400tl ve 1650S +i5 9400F bir sistemde kullanıyorum.

Hocam sistemi belirtin yardımcı olunur.

Anakart işlemciye göre alınır. Sonuçta işlemci soketi de anakart seçiminde önemli.

Ryzen işlemci kullanacaksan bunu alabilirsiniz. Bütçeyi biraz aşıyor ama gayet iyi bir anakart. R7 3700X gibi canavar işlemcilerle bile rahatlıkla kullanılabilir.

Elinizde AMD işlemci varsa B450 veya A320 çipsetinden bir anakarta bakın. Intel varsa modelini söylemeniz gerekecek. Çok fazla Intel anakart var.

Yeni konular

Geri
Yukarı