400 TL civarında Günlük Kullanım İçin Tablet Tavsiyesi

ghostnet

Kilopat
Selam Arkadaşlar,

Ben bir tablet alacağım. Ancak bu tabletin performansinin yanı sıra hacimsel olarak mümkün olan en büyük ve yüksek çözünürlüklü bir tablet tavsiyesi bekliyorum.

Not: Bunu kullacak kişi sadece günlük sitelere girmek ve video izlemek için kullanacak, ve bütçe 400 TL civarıdır.

Asus Memopad 7 Me176CX öneriyorum.
İncelemesi de burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam Arkadaşlar,

Ben bir tablet alacağım. Ancak bu tabletin performansinin yanı sıra hacimsel olarak mümkün olan en büyük ve yüksek çözünürlüklü bir tablet tavsiyesi bekliyorum.

Not: Bunu kullacak kişi sadece günlük sitelere girmek ve video izlemek için kullanacak, ve bütçe 400 TL civarıdır.
Kesinlikle tavsiyem Asus Memopad HD7 tablettir. Ekranı çok iyi Ips ekran,hafıza kartı desteği,1 gb ram günlük işini rahatlıkla görür ve senin fiyat aralığına da uyuyor. Ben bu tableti kullanıyorum günlük işimi çok iyi gôrüyor artı çok da oyun oynayan birisiyimdir ben. Şuan misal GTA Vice City oynuyorum sorunsuz. Tavsiyem hem Asus gibi iyi bir markanın tableti güvenle alınabilir.

Kesinlikle tavsiyem Asus Memopad HD7 tablettir. Ekranı çok iyi Ips ekran,hafıza kartı desteği,1 gb ram günlük işini rahatlıkla görür ve senin fiyat aralığına da uyuyor. Ben bu tableti kullanıyorum günlük işimi çok iyi gôrüyor artı çok da oyun oynayan birisiyimdir ben. Şuan misal GTA Vice City oynuyorum sorunsuz. Tavsiyem hem Asus gibi iyi bir markanın tableti güvenle alınabilir.
Görüşüne saygı duyuyorum fakat parası yetiyorsa bir niye bir üst model almasın. :)

Aynı kullanım şartlarını isteyen abime Samsung Tab4 7.0 aldık bir haftadır ben kullanıyorum gayet memnunum bir bak istersen.

Ben tableti alalı 5 ay oluyor. Aldıktan sonra da araştırmamı kestim :D Ondan şuan fiyatı nedir bilemem ben 300 liraya aldım, yada bir üst modeli var mı? :D
Tabikide var. :) İncelemeyi izlersen görürsün. Asus Memopad HD de güzel tablet fakat parası yetiyorken niye bir üst modelini almasın ki? Sana bir soru sorayım. Telefon alacaksın ve S3 düşünüyorsun. Fakat paran S4'e yetiyor. Niye S3 alasın ki? :)

Not: Yanlış anlamayın tablet S4 veya S3 ile karşılaştırılmamıştır. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı